החלטתו של פרנקל מגיעה בעקבות סיבות אישיות. המאמן זכה עם הפועל ראשון לציון בשתי אליפויות ושני גביעים בארבע השנים האחרונות בהן הוא מדריך את האדומים מעיר היין.

נכון לעכשיו ידוע שקבוצת הכדוריד של הפועל ת"א שהוקמה רק לפני מספר חודשים וכבר הספיקה לעלות לליגה הלאומית מעוניינת מאוד בשירותיו, ואף הציעה לו לשמש כגורם המקצועי הבכיר של המועדון. כרגע מבחינה כלכלית לאדומים יהיה קשה לעמוד בדרישותיו של פרנקל. בנוסף, גם בני הרצליה שנחלה כישלון גדול העונה וכמעט ירדה לליגת המשנה, בדקה את האפשרות להחתימו.

"לאחר ארבע עונות מאתגרות, מהנות ומוצלחות, עם סיום מתוק של זכייה בדאבל היסטורי, ולאחר התלבטויות ארוכות, החלטתי לסיים את תקופת האימון הנוכחית בהפועל ראשון לציון", הודיע פרנקל. "הרצון להתקדם במערכת החינוך ולתת יותר מזמני למשפחה ואי ההצלחה במו"מ הכספי, הובילו אותי להחלטה הקשה. הפועל ראשון היא יותר מבית בשבילי. גדלתי וחונכתי במועדון והיתה לי הזכות לגדל, לחנך ולזכות בתארים בכל הקבוצות וכמובן בקבוצת הבוגרים. אני אסיר תודה על התקופה ומודה לשחקנים היקרים להנהלה ולצוות על תקופה אדירה וחוויות בלתי נשכחות. תמיד אשאר אוהד של הקבוצה. עתה אנוח מספר ימים ואחפש לי את האתגר הבא".

קרדיט: פרץ סופר Ynet