הסודות שמסתירה מכם חברת ניקיון חאפרית

לא תמיד קל למצוא חברת ניקיון בראשון לציון, אך קל יותר "ליפול" על חאפרים שרק דורשים כסף ואינם מבצעים את העבודה כמו שצריך. אלה כמה דברים שכדאי להיזהר מהם כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון, וכמה "סודות" שחברת ניקיון בלתי מקצועית מנסה להסתיר מכם:

  • מסכמים מראש על המחיר – ישנן חברות ניקיון אשר ממהרות לסכם אתכם את המחיר עוד לפני שבחנו את השטח. במקרים רבים מדובר במחיר גבוה מן הדרוש באמת, כך שאתם משלמים מחיר גבוה תמורת עבודה בלתי מורכבת יחסית.
  • ציוד בלתי משוכלל – ישנן חברות ניקיון אשר עלולות לנצל את בורותו של הלקוח בתחום הניקיון ולהשתמש בציוד ישן לניקוי שעלול רק לפגוע ברצפה ובשאר חלקי הבית. חשוב לשים לב לכך שצוות הניקיון משתמש במכונות משוכללות ויודע להפעיל אותן.
  • שימוש בחומרי ניקוי בלתי נכונים – ישנם עובדים שחסר להם הידע המקצועי הדרוש על מנת להשתמש בחומרים הנכונים לצורך ניקיון. הם עלולים להשתמש בחומרים חזקים מאוד שעלולים לגרום לנזק לטווח ארוך לפריטים כמו הברזים של האמבטיה והמטבח ואפילו לרצפה. נזק חמור במיוחד עלול להיגרם לרצפות ולאריחים לאחר שימוש בחומרים הכוללים ריכוז גבוה של חומצה.
  • ליטוש בלתי מתאים – לפעמים, בעל המקצוע עלול להציע לכם לבצע ליטוש לרצפה. הוא יבטיח לכם שהרצפה תבהיק כמו חדשה וגם שלא תצטרכו לנקות אותה בכל שבוע. למרות היתרונות הבלתי מבוטלים של הפוליש, פעולה זו אינה מתאימה לכל סוגי הרצפות. צוות חברת ניקיון מקצועי יהיה כן עמכם לגבי ביצוע או אי ביצוע של פעולת הפוליש.
  • ניקיון בשיטה של התזת מים – חברות ניקיון בלתי מקצועיות משתמשות רבות בשיטת התזת מים כדי לנקות במהירות רבה יותר ולחסוך בזמן. שיטה זו אינה מתאימה לכל חדר, בייחוד כזה שיש בו רהיטים מרובים. מים רבים מדיי גורמים לרהיטים להתנפח ופוגעים באיכותם.

כמה זה עולה

המחיר שגובה חברת ניקיון בראשון לציון תמורת שירותי הניקיון עשוי להשתנות בהתאם לשטח שאתם מעוניינים לנקות ולמורכבות העבודה. כך למשל, ניקיון של דירת חדר קטנה עשוי לנוע בין 500 ל-700 שקלים, בעוד ניקיון כללי של חדרי מדרגות או לובי בבניין יכול לעלות אלף שקלים. כאמור, לפני שסוגרים את המחיר עם חברת הניקיון חשוב לוודא שהצוות שלה מגיע אליכם כדי לבחון את השטח. תוכלו, כמובן, לבחון את המחירים הממוצעים בשוק כדי לקבל תמונה כללית לגבי המחיר שעומדים להציע לכם.

מתי בפעם האחרונה ניקיתם את השטיח שלכם

אנו אוהבים להניח שטיחים בבית או במשרד. השטיחים מעניקים תחושה ביתית למקום שבו אנו נמצאים וגם מסייעים לנו להתחמם מעט בחורף הקריר. אך השטיחים הם גם המקור לאבק וללכלוך. לאורך הזמן, הם צוברים לכלוכים רבים שלא ניתן להיפטר מהם בשאיבת אבק רגילה. הלכלוכים עלולים להזיק לבריאות, בייחוד עבור אנשים האלרגיים לקרדית אבק הבית. חברת ניקיון בראשון לציון מגיעה עם ציוד מיוחד לניקוי שטיחים ומסוגלת להתגבר על כל לכלוך אשר "התלבש" על השטיח שלכם. אז אם אתם מעוניינים לשמור על ניקיון השטיח, חשוב לפנות למקצוענים.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו