עם ניסיון של 20 שנה בעשייה הציבורית, מתוכם בתפקידים של סגן ראש העירייה וממלא מקומו ב- 10 השנים האחרונות וראש העיר בפועל בתקופת נבצרותו של דב צור, מוטי עג'מי מתכוון להיבחר ב-30.10.18 לקדנציה ראשונה בראשות העיר. "ראשון לציון חשובה לי, והיא חלק בלתי נפרד מחיי. אני מתכוון לנהל את העירייה ביושרה ואחריות כפי שניהלתי אותה בתקופה בה דב צור נבצר מתפקידו"

"בכוונתי להיעזר בניסיוני הרב ולנהל את והעירייה ביושרה ואחריות, לעבוד למען כל תושבי ראשון לציון. אהיה ראש עיר קשוב, נגיש ונכון לסייע בכל עת וככל שניתן", אומר עג'מי, ומסמן את הקו הערכי של הקמפיין שלו. "ראשון לציון חשובה לי והיא חלק בלתי נפרד מחיי. כאן הקמתי את משפחתי עם דנה אשתי, ואני מגדל את ילדיי – אוהד, ליאור ויובל. אשקם את תדמית העיר שנפגעה, אגביר את תחושת השותפות של התושבים. אעמיד את התושב במרכז, מתוך הבנה כי אזרח מעורב הוא אזרח תורם ומתנדב.

"אני מביא עימי ניסיון מוניציפאלי עשיר וידע רב בתחום הניהול הפיננסי כרואה חשבון במקצועי. ניהול חייב להיעשות בשקיפות, יושרה, ובאחריות – ערכים עליהם גדלתי, ועליהם אני מחנך את ילדיי. שקיפות מלאה: מול הציבור בשיקול הדעת, בקבלת ההחלטות, ובעשייה היומיומית למען הציבור. יושרה והגינות - נבחר ציבור חייב לשרת את הבוחרים שנתנו בו את אמונם המלא, ולא את בעלי האינטרסים. אחריות - של מנהל ומנהיג, אשר מקבל החלטות גורליות הנוגעות לעתידם של תושבי העיר, מתוך דאגה ומחשבה על כל ההשלכות הנובעות מהן והשפעתן על הדורות הבאים.

"נסיוני בתחום הכספי כולל שנים רבות של עבודה כרואה חשבון המייצג חברות ועסקים. שימשתי כדירקטור של גופים כמו בנק הדואר ומרכז הבניה הישראלי. ייסדתי והקמתי את ועדת ההשקעות העירונית, והובלתי אותה במשך כ 8 שנים. בנוסף הענקתי שירותי ראיית חשבון בהתנדבות לעמותות רבות כדוגמת העמותה למען הקשיש, עמותה למען יוצאי אתיופיה, עמותה לילדים שורדי שואה ועוד.

"אני משוכנע כי התמיכה הרבה לה אני זוכה מציבורים רבים ומגוונים בעיר, יביאו לבחירתי כראש העיר ראשון לציון".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו