בשנים האחרונות הקים מתיתיהו, לשעבר סגן יו"ר ומנכ"ל אגודת הסטודנטים במכללה למנהל, ארגון התנדבות בינלאומי - helpapp - הדרך הקלה להתנדבות,(אשמח לתיוג לעמוד שלנו) שנועד לשפר שיח חברתי במדינת ישראל על ידי הנגשת תחום ההתנדבות.

האמונה הייתה שהתנדבות ונתינה הן תרופה להמון דעות חשוכות בחברה הישראלית. הארגון פועל בארץ על ידי אפליקציה שמחברת בין מתנדבים לעמותות ודרך מיזם יומולדת חברתית. כמו כן הוציא הארגון 17 משלחות סיוע לבתי יתומים באפריקה.

מתיתיהו סגן במיל' ורו"ח בהשכלתו נשוי לאור ואבא לדניאל:

החיבור עם בין צעירי העיר למפלגה ליברלית שדואגת לכלל אזרחיה - ניצולי שואה, קשישים, להטבים, דתיים, חילונים, בעלי חיים ועוד הוא טבעי ושקיבלתי את שיחת הטלפון מהמפלגה ידעתי שזה הדבר הנכון עבורי ועבור העיר ראשון לציון

ששאלו אותי אם אני לא מפחד להיכשל שוב, התשובה היא כן, יש לי צלקות מהבחירות האחרונות, פיזיות ונפשיות שמלוות אותי, אבל עבורי הצלקות האלו מסמלות גם הצלחה אדירה, הניסיון שספגנו הציבור שהאמין בנו, כל אלו הם האלמנטים שידחפו אותנו קדימה בבחירות הקרובות.

לשמחתי בחמש שנים האחרונות לא נחתי ודאגתי להיות במקומות טובים שהעשירו אותי ביכולות ניהול וידע על מצבה החברתי של מדינת ישראל וראשון בפרט.

אחד הנושאים הראשונים שיזכו ליחס יהיה יישום תוכנית "חוג לכל ילד" אשר אותה תוביל הרשימה. איתי מתיתיהו, יו"ר הרשימה, אמר בנושא: "אנחנו רואים בשנים האחרונות את הרחבת בפערים בין אנשים שיכולים להרשות לילדיהם חוגים, לבין הורים שנאלצים לוותר על כך. הנושא שיזכה לתשומת לב נרחבת יהיה מתן אפשרות לכל ילד להירשם לחוג עירוני בתשלום מסובסד כחלק מהתפישה החברתית שאותה אנחנו מובילים. המטרה העיקרית היא לאפשר לבני הנוער פעילות במסגרות חינוכיות מגוונות שכל נערה ונער יוכלו להשתלב בהם".

בנוסף הרשימה שמה לעצמה את הטיפול בגיל השלישי,והקמת כפר גימלאים, ישנן המון בעיות בקרב בני הגיל השלישי אבל ששאלנו אותם מה הכי כואב להם עלה נושא הבדידות, ופה נכנס לתמונה מנגנון קהילתי שמחבר בין הצעירים לבני הגיל השלישי, במנגנון כזה כולם מרוויחים. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו