דירוג BDI: קבוצת יחד נבחרה לאחת החברות המובילות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית והתמ"א 38קבוצת יחד, בבעלות איש העסקים אינג' משה יוספי, נבחרה על ידי BdiCode כאחת מ-20 חברות ההתחדשות העירונית והתמ"א 38 המובילות בישראל, זאת מתוך כ-1100 חברות בנייה הפועלות בארץ בתחום זה.

 

דירוג BdiCode  היוקרתי מספק סקירה מקיפה של המשק הישראלי על כל מגזריו וענפיו והינו הדירוג העסקי הראשון בישראל המשלב מדדים כמותיים ואיכותיים, הבוחן כל חברה באופן יסודי, אובייקטיבי ובלתי תלוי, על פי נתוני אמת ממוסמכים ורשמיים.

דירוג החברות של BDI התייחס למספר הפרויקטים שבטיפולה של קבוצת יחד, היקפי הפרויקט, האזורים הגיאוגרפיים בהם היא פועלת, שלבי הטיפול בפרויקטים, נתונים פיננסיים, דירוג הסיכון, מוסר תשלומים, ניסיון מקצועי בתחום, פוטנציאל צמיחה וקידום וכן פרמטרים נוספים ובכולם נמצא כי קבוצת יחד מצטיינת ומובילה בתחומה.

רקע

קבוצת יחד פועלת בענף הבניה כבר כ-35 שנה ומאחוריה מגוון רחב של פרויקטים איכותיים ומורכבים. מייסד הקבוצה, אינג' משה יוספי, שהינו גם המנכ"ל והבעלים, הוביל במשך עשרות שנים את הקבוצה להישגים משמעותיים בתחום הבנייה הקונבנציונאלית על מגוון סוגיה: בנייה רוויה, בנייה רוויה משולבת עם מסחר, בניית צמודי קרקע (קוטג'ים), בניה עבור גופים ציבוריים (רשויות מקומיות, מכללות), בניה תעשייתית מוסדית עבור גופים גדולים במשק, בניה עבור גופים ביטחוניים (משרד הביטחון) ועוד.

המוניטין המעולה של הקבוצה נרכש בהתמדה לאורך השנים, והיא מביאה עמה ניסיון מקצועי, ידע הנדסי מתקדם, יכולת ביצוע ברמה מקצועית גבוהה תוך דגש על בקרת איכות ואיתנות פיננסית ללא רבב וידועה כקבוצה אחראית וסולידית שבוחרת את הפרויקטים שלה בקפידה רבה, מבלי להיכנס להרפתקאות חסרות אחריות.

התחדשות עירונית – תמ"א 38

עם החלטת ממשלת ישראל לאשר את תוכנית המתאר הארצית מספר 38 (תמ"א 38), זיהתה קבוצת יחד את הפוטנציאל הטמון בתוכנית, המשלב  פעילות יזמית אקטיבית לצד פעילות ערכית של הצלת חיי אדם (חיזוק הבניין נגד רעידות אדמה, בניית ממ"ד המאפשר למשפחות להתגונן בזמן חירום)  וקיבלה החלטה אסטרטגית לפנות לתחום זה ולהתמקצע אך ורק בו.

למעשה, הקבוצה הינה בין היזמים ראשונים בארץ שהחלו לעסוק בתחום ההתחדשות העירונית, וכיום הינה בעלת הידע והנסיון המצטברים הנרחבים ביותר בתחום ומהבודדים המחזיקים בבניינים מאוכלסים שעברו תמ"א 38.

בימים אלה הקבוצה מובילה פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38 ברמת גן, חולון, בת-ים, רעננה, הרצליה ובערים נוספות.

 

ליווי בנקאי

כקבוצה בעלת איתנות פיננסית ללא רבב, הקבוצה יכולה לבצע את הפרויקטים שלה באמצעות הון עצמי. יחד עם זאת, כחלק ממדיניות הקבוצה, המבקשת להעניק לבעלי הדירות בפרויקט "שקט נפשי", הפרויקטים מבוצעים באמצעות ליווי בנקאי מלא, המבטיח שהפרויקט יושלם ובזמן. הקבוצה הייתה מראשוני היזמים בארץ שביצעו פרויקט תמ"א 38 עם ליווי בנקאי מלא של בנק הפועלים.

הבחירה ב-קבוצת יחד, מהווה חותמת הצלחה לחברה שיסודה באשקלון ומבטא את איכויות החברה בפרמטרים השונים ביניהם ניסיון מקצועי, אמינות, שביעות רצון של לקוחותיה מכל רחבי הארץ ועוד.

 

אינג` משה יוספי, מייסד קבוצת יחד שהינו גם המנכ"ל והבעלים: "אני גאה, שמח ונרגש  שמדד bdi היוקרתי מצא לנכון לבחור בקבוצת יחד לאחת מ-20 החברות המובילות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית והתמ"א 38. הוצבנו בשורה אחת עם חברות ענק המעסיקות מאות עובדים ואף יותר. הוכחנו כי עם צוות ממוקד, איכותי ונחוש ניתן להשיג את המטרה והפכנו בניינים ישנים רבים שלא היו ראויים למגורים לבניינים מפוארים מודרניים ובטוחים. אנו רואים בעשייה שלנו שילוב של פעילות עסקית לצד טיפוח מטרה חברתית חשובה. אני מודה על הבחירה ומודה לצוות שהולך איתנו שנים רבות. נמשיך בעשייתנו בערים נוספות ברחבי ישראל תוך מתן שירות מקצועי ואדיב".

 

ועוד הוסיף אינג' יוספי: "יש לזכור כי תחום ההתחדשות העירונית והתמ"א 38 הינו מן המורכבים והרגישים ביותר בענף הבניה, אם לא המורכב שבהם, הרבה יותר מבניה קונבנציונאלית רגילה, המחייב מקצועיות רבה, הן בפן הביצועי והן בפן הבינאישי. לכן, יש לנקוט משנה זהירות כאשר בוחרים יזם לביצוע הפרויקט. זהו תחום לשחקנים לטווח ארוך, בעלי אורך נשימה עסקי, גב כלכלי איתן ומחויבות מלאה עבור הדיירים, ואינו מתאים ליזמים שאינם בעלי רקע וניסיון מקצועי איכותי ומוכח".

 

"קבוצת יחד כבר עברה את כל "חבלי הלידה" של התוכנית על בשרה, כולל כל מכשלה בירוקרטית, מנהלית וביצועית, וניסיון זה עומד כולו לרשות בעלי הדירות כך שהבניין שלהם אינו הופך ל"שפן נסיונות". אנחנו כאן כדי להישאר".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה