לרשותכם מאגר וילות למשפחות באתר וילה WOW – הזמינו וילה עם 5 חדרים ליום גיבוש משפחתי מושלם!

 

תכנון יום הגיבוש:

1. קביעת תאריך: ראשית, תקבעו תאריך בו כל בני המשפחה יכולים לערוך את יום הגיבוש.

2. קביעת מקום: וילות למשפחות עם 5 חדרי שינה ליום גיבוש פזורות בכל רחבי הארץ ולכן עליכם להחליט באיזה אזור בארץ אתם מעוניינים לערוך את יום הגיבוש. לאחר שתחליטו על אזור מסוים התחילו לחפש אחר וילות שממוקמות באזור זה.

3. השכרת וילה: חשוב לשכור מבעוד מועד וילה למשפחות עם 5 חדרי שינה ליום גיבוש זאת כדי להבטיח את מקומכם. החליטו האם אתם מעוניינים לשכור את הוילה למשך יום אחד בלבד או האם אתם מעוניינים לשכור את הוילה למשך מספר לילות.

4. תכנון לוח הזמנים: טרם הגעתכם אל הוילה תתכננו כיצד תבלו במהלך יום הגיבוש. האם תשהו בוילה בלבד או האם תצאו לבלות ולטייל באזור.

 

ייחודיות הוילות:

1. פרטיות מוחלטת: משפחות שמגיעות להתארח בוילות למשפחות נהנות מפרטיות מוחלטת שכן אין אנשים נוספים מלבדן בוילות ועל כן הן יכולות לנהוג בחופשיות ובטבעיות.

2. חדרי האירוח: הוילות כוללות 5 חדרי אירוח מפוארים ועל כן כאשר כל בן משפחה יהיה מעוניין בפרטיות הוא יוכל לפנות אל כל אחד מ-5 חדרי השינה שבוילה. כמו כן, הימצאותם של 5 חדרי שינה מעניקה מרחב וחופשיות בני המשפחה.

3. מטבח מאובזר: בדרך כלל הוילות כוללות מטבח מאובזר בו יכולים כל בני המשפחה לבשל יחדיו. הבישול מהווה פעילות גיבוש מהנה במיוחד בה כל בן משפחה תורם את חלקו. מומלץ להכין ארוחה שהינה אהובה על כולם. בתום מלאכת הבישול יוכלו כל בני המשפחה לאכול יחדיו בפינת האוכל הניצבת לרשותם בסמוך למטבח. נציין כי על האורחים לדאוג להביא עימם את מוצרי המזון וחומרי הגלם הנדרשים להם עבור הבישול.

4. אירוח עם בני המשפחה המורחבת תחת קורת גג אחת: ניתן להגיע עם בני המשפחה המורחבת אל הוילות ולהתארח עימם תחת קורת גג אחת. לומרשלא כמו מקומות אירוח אחרים, בוילות יבלו האורחים תחת קורת גג אחת- דבר אשר יתרום ללכידות וגיבוש.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו