ההחתמה התבצעה יממה בלבד לפני יציאתם של הכתומים לאחד המשחקים החשובים העונה אם לא בשני העשורים האחרונים של המועדון, במסגרת רבע גמר היורופקאפ של פיב"א מול פרנקפורט הגרמנית. מכבי ראנד מדיה ראשל"צ תהיה רחוקה שני ניצחונות בלבד מהעפלה היסטורית לפיינל פור של המפעל האירופאי של פיב"א.

הגארד בכתום ישלים העונה שנתיים ברציפות וחמש בכלל במדי מכבי ראנד מדיה ראשל"צ. חנוכי חתם לראשונה במדים הכתומים בעונת המשחקים 2010/11 והמשיך לשלוש עונות במהלכן שימש גם כקפטן הקבוצה. לאחר מכן עבר להפועל אילת אך שב אחרי שנה אחת של פרידה אשתקד (2014/15) כשחתם לשנתיים.

חנוכי הוא שחקן חמישייה קבוע אצל דרוקר ונחשב לאחד משחקני ההגנה הטובים בליגה. העונה שותף בליגה ב-23 משחקים בהם העמיד ממוצעים של 5.3 נקודות להן הוסיף 2.3 כ"ח ו-2.8 אסיסטים למשחק. באירופה שותף ב-14 משחקים עם ממוצע של 4.9 נקודות, 2.6 כ"ח ו-2.6 אסיסטים למשחק.

מועדון הכדורסל מכבי ראנד מדיה ראשל"צ מברך את החלטתו של חנוכי לחתום לשנתיים נוספות כשהוא רואה בקפטן הכתום כמנהיג אמיתי, מתוך ומחוץ למגרש. רק בשבוע שעבר אמר מאמן הקבוצה, שרון דרוקר על חנוכי (בסיום משחק הניצחון על מכבי חיפה) "אין שחקנים כמו ניצן, מי ששופט אותו לפי קליעה או נקודות לא מבין כדורסל. הוא אחד שלוקחים לכל מקום, זה מנהיג אמיתי. מגיע לו שאפו על כל השנים שלו בכדורסל".

ניצן חנוכי: "אני שמח מאוד לחתום לשנתיים נוספות, המועדון הפך כבר מזמן לבית עבורי ונוצר קשר מדהים עם האוהדים והקבוצה. יש לנו עוד הרבה מטרות להשיג העונה". עוד הוסיף: "נרצה להמשיך להצעיד את הקבוצה בצמרת של הכדורסל הישראלי".

קרדיט תמונות: אודליה מטרי, מכבי ראשלצ 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו