לאחר שפעל להקמתו של מועדון נוער לנוער גאה ומועדון נוער גאה הוקם בעיר, ממשיך שרון להוביל את העשייה בעיר למען קהילת הלהט"ב וכעת העביר שרון בקשות רשמיות לתמיכה כספית מצד העירייה באירגוני הקהילה הגאה הפועלים בעיר. את הבקשות העביר שרון במשרדי העירייה והן ידונו בקרוב במסגרת וועדת התמיכות לאירגונים ועמותות.

בעיר ראשון לציון פועלים מספר ארגונים של הקהילה הגאה, וביניהם ארגון הנוער הגאה וארגון התמיכה להורים של בני ובנות הקהילה - תהל"ה.

כעת, ממתינים אירגוני הקהילה הגאה להחלטת ועדת התמיכות אשר תקבע את גובה התקציב אשר יוענק לארגוני הקהילה הפועלים בעיר.

תגובתו של שרון:

"בראשון לציון פועלים מספר ארגונים של קהילת הלהט"ב וביניהם איגי - ארגון הנוער הגאה שלאחרונה אף זכו למקום חדש בו מופעל מועדון הנוער של הנוער הגאה, וארגון ההורים תהל"ה אשר מעניק שירותי מפגש, שיח, ותמיכה להורים של בני ובנות הקהילה הגאה. תמיכה כספית באירגונים אלה המספקים שירות בלעדי בתחומם בעיר, היא מעבר לחיונית עבורם. נכון לשנה הנוכחית תקציב העירייה השנתי הכולל עומד על סך של כמיליארד וחמש מאות ושמונה עשרה מיליון שקלים, ראשון לציון היא מעצמה בראשה עומד ראש עיר שהוביל אותה להישג מרשים כאשר משרד הפנים הכריז עליה כעיר הגדולה היציבה ביותר בארץ מבחינה פיננסית זו השנה השלישית ברציפות. אין לי ספק שבעיר כה איתנה וגדולה עם פעילות להט"בית בתנופה שרק הולכת וגדלה, תעניק העירייה לארגוני הקהילה הגאה תמיכה כספית בהתאם. ארגון הנוער הגאה לדוגמה, הפועל בעיר עוסק בפעילות חינוכית, ערכית ואיכותית, בעלת ערכים, וכגוף שכזה העוסק בפעילות שכזו זכור לי שהבטיח בעבר ראש העירייה מר דב צור לספק את מלוא התמיכה ואני סומך עליו שיעמוד בהבטחתו." 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו