עדכון נתונים: 18.10.2026, 23:33 | עונת 2026/27 | ליגת Winner סל
העונה במספרים
| נתון | מכבי ראשון לציון |
|---|
| מקום בליגה | 12 |
| משחקים | 1 |
| ניצחונות | 0 |
| הפסדים | 1 |
| נקודות זכות | 80 |
| נקודות חובה | 89 |
| הפרש נקודות | −9 |
הנתונים מתייחסים לעונה הסדירה בלבד. העונה בתחילתה ומספר המשחקים אינו אחיד בין הקבוצות.
המשחק האחרון
הפסד ביתי 89:80 להפועל אילת
12.10.2026 | מחזור 1 | בית מכבי, ראשון לציון.
קוויי גרנט הוביל את קלעי הקבוצה עם 16 נקודות ומסר 9 אסיסטים. ג׳וש פרוינד הוסיף 12 נקודות וצ׳ונסי ג׳נקינס 11.
| קבוצה | רבע 1 | רבע 2 | רבע 3 | רבע 4 | סיום |
|---|
| מכבי ראשון לציון | 14 | 26 | 24 | 16 | 80 |
| הפועל אילת | 24 | 22 | 15 | 28 | 89 |
המשחק הבא
מכבי ראשון לציון – הפועל העמק
19.10.2026 בשעה 20:15 (שעון ישראל) | מחזור 2 | משחק בית.
מועדי המשחקים עשויים להשתנות.
המשחקים הקרובים
| תאריך | שעה | מחזור | מארחת | אורחת |
|---|
| 19/10/2026 | 20:15 | 2 | ראשון לציון | הפועל העמק |
| 24/10/2026 | 19:25 | 3 | ראשון לציון | מכבי ת"א |
| 02/11/2026 | 20:15 | 4 | הפועל חולון | ראשון לציון |
| 07/11/2026 | 19:15 | 5 | מכבי רמת גן | ראשון לציון |
| 16/11/2026 | 20:15 | 6 | ראשון לציון | הפועל ב"ש |
טבלת ליגת העל המלאה
| מקום | קבוצה | מש׳ | נצ׳ | הפ׳ | זכות | חובה | נק׳ |
|---|
| 1 | מכבי ת"א | 2 | 2 | 0 | 236 | 182 | 4 |
| 2 | הפועל י-ם | 2 | 2 | 0 | 180 | 143 | 4 |
| 3 | הפועל ת"א | 2 | 2 | 0 | 176 | 149 | 4 |
| 4 | מכבי אשדוד | 2 | 1 | 1 | 143 | 143 | 3 |
| 5 | בני הרצליה | 2 | 1 | 1 | 182 | 185 | 3 |
| 6 | קריית אתא | 2 | 1 | 1 | 175 | 201 | 3 |
| 7 | מכבי רמת גן | 1 | 1 | 0 | 89 | 79 | 2 |
| 8 | הפועל אילת | 1 | 1 | 0 | 89 | 80 | 2 |
| 9 | נס ציונה | 2 | 0 | 2 | 158 | 179 | 2 |
| 10 | הפועל ב"ש | 2 | 0 | 2 | 156 | 183 | 2 |
| 11 | הפועל העמק | 1 | 0 | 1 | 85 | 86 | 1 |
| 12 | ראשון לציון | 1 | 0 | 1 | 80 | 89 | 1 |
| 13 | הפועל חולון | 1 | 0 | 1 | 69 | 92 | 1 |
| 14 | גליל עליון | 1 | 0 | 1 | 93 | 120 | 1 |
סטטיסטיקות שחקנים – ממוצעים למשחק
נתוני העונה הסדירה לשחקנים שהשתתפו. בשלב זה מבוססים על משחק ליגה אחד.
| שחקן | מש׳ | דקות | נקודות | ריב׳ | אס׳ | מדד |
|---|
| קוויי גרנט | 1 | 34.0 | 16.0 | 6.0 | 9.0 | 26.0 |
| ג'וש פרוינד | 1 | 22.0 | 12.0 | 5.0 | 3.0 | 10.0 |
| צ'ונסי ג'נקינס | 1 | 32.0 | 11.0 | 7.0 | 5.0 | 19.0 |
| ג'סטין טילמן | 1 | 22.0 | 8.0 | 7.0 | 1.0 | 11.0 |
| עידן זלמנסון | 1 | 13.0 | 8.0 | 2.0 | 0.0 | 3.0 |
| אור קורנליוס | 1 | 20.0 | 8.0 | 4.0 | 1.0 | 10.0 |
| טריי קינג | 1 | 16.0 | 7.0 | 5.0 | 1.0 | 6.0 |
| וי.ג'יי קינג | 1 | 19.0 | 6.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 |
| רון ציפר | 1 | 17.0 | 4.0 | 2.0 | 1.0 | 4.0 |
| מייקל בריסקר | 1 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 |
קליעה – אחוזים למשחקי הליגה
| שחקן | 2 נק׳ | 3 נק׳ | עונשין |
|---|
| צ'ונסי ג'נקינס | 62.5% | 0.0% | 50.0% |
| קוויי גרנט | 50.0% | 66.7% | 75.0% |
| ג'סטין טילמן | 42.9% | 0.0% | 50.0% |
| מייקל בריסקר | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| טריי קינג | 42.9% | 0.0% | 50.0% |
| וי.ג'יי קינג | 50.0% | 0.0% | 0.0% |
| רון ציפר | 100.0% | 0.0% | 100.0% |
| עידן זלמנסון | 66.7% | 0.0% | 0.0% |
| ג'וש פרוינד | 60.0% | 66.7% | 0.0% |
| אור קורנליוס | 100.0% | 100.0% | 0.0% |
הגנה ושמירה על הכדור – ממוצעים
| שחקן | חטיפות | איבודים | חסימות |
|---|
| צ'ונסי ג'נקינס | 3.0 | 3.0 | 2.0 |
| קוויי גרנט | 1.0 | 5.0 | 0.0 |
| ג'סטין טילמן | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| מייקל בריסקר | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| טריי קינג | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| וי.ג'יי קינג | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
| רון ציפר | 1.0 | 3.0 | 1.0 |
| עידן זלמנסון | 1.0 | 4.0 | 0.0 |
| ג'וש פרוינד | 1.0 | 3.0 | 0.0 |
| אור קורנליוס | 1.0 | 1.0 | 0.0 |
הקבוצה במספרים – ממוצעים למשחק
| נתון | ממוצע |
|---|
| נקודות | 80 |
| ריבאונדים | 44 |
| ריבאונד התקפה | 15 |
| אסיסטים | 23 |
| חטיפות | 8 |
| איבודים | 22 |
| חסימות | 3 |
| קליעה ל־2 | 55.6% |
| קליעה ל־3 | 35.3% |
| קליעה מהעונשין | 66.7% |
| נקודות בצבע | 38 |
| נקודות מאיבודי היריבה | 16 |
| נקודות מהזדמנות שנייה | 10 |
מה אומרים המספרים?
ראשון לציון סיימה את הרבע השלישי ביתרון 64:61, אך הפסידה ברבע האחרון 28:16. לצד 44 ריבאונדים ו־23 אסיסטים, רשמה הקבוצה 22 איבודים. אילת הפיקה 32 נקודות מאיבודים, לעומת 16 של ראשון. אלה מוקדי מעקב לקראת ההמשך; משחק אחד עדיין אינו מלמד על מגמה עונתית.