יום הולדת לראשון לציון. לפני 135 שנים עלו שבעה עשר ממייסדי המושבה על הקרקע וממשו את הקמת המפעל הציוני. השבוע תציין עיריית ראשון לציון את המאורע באירועים גם לבוגרים וגם לצעירים. ביום שני (7.8.17) תתקיים מסיבת אהבה ישראלית במתחם הרובע. על הבמה הופעות חיות של עומר אדם וקרולינה.

השניים יופיעו לאור ירח מלא החל מהשעה 19:30 בערב ולאחר מכן יעלה DJ שיקפיץ את הקהל. במסגרת האירוע יתקיים הפנינג אהבה גדול שיכלול מוסיקה, ריקודים ומגוון הפתעות, שיאפשרו למשתתפים לבטא אהבה, ביניהם: עץ משאלות, ציורי גרפיטי על קיר, מתחמי צילום, אמני רחוב ובר רחוב לאוהבים שעברו את 18+.

לעידכונים הכי מעניינים בראשון לציון – הצטרפו לפייסבוק שלנו

למחרת היום (8.8.17) הגיע תורם של הילדים. מסיבות הגן יפתחו בשעה 17:30 ב-19 גנים ציבוריים ברחבי העיר. בין שלל הפעילויות והמופעים כמו כוכבי ילדים, סדנאות יצירה, מתנפחים, הצגות ועוד, יופרחו בלונים לאוויר לציון יום הולדתה של העיר והמושבה. מסיבות הגן המוצלחות מתקיימות זו השנה השישית בגינות ציבוריות ברחבי העיר בחודשי הקיץ ולמשך חמישה שבועות. על האירועים אמונה החברה העירונית בראשות אלי פולק.

ראש העירייה, דב צור: "תושבי העיר מוזמנים לחגוג את יום הולדתה של ראשון לציון באירועים איכותיים וחינמיים במתחם הרובע ובמסיבות הגן המושקעות ברחבי העיר. חג שמח".

חברת המועצה ומחזיקת תיק התרבות, קרן דנה ג'דה, הוסיפה: "מזל טוב לעיר שלנו שאנו כה אוהבים שחוגגת 135 שנה, לצד כל הפעילויות המגוונות בחודשי הקיץ ובמיוחד בשבוע של טו באב שבהם נציין את יום הולדתה של העיר, יש אירוע מיוחד בערב חג האהבה שבו נחגוג ביחד את יום ההולדת. כולם מוזמנים להגיע, לשמוח וליהנות ושתמיד נהיה  מוקפים באהבה".

 

צילום: אבי קקון