נטפילקס וליאור רז (פגע וברח) כבר לא...נטפליקס החליטה לבטל את "פגע וברח", סדרת המתח של ליאור רז ואבי יששכרוף שעלתה באוגוסט האחרון.

לפי הדיווח באתר דדליין, ההחלטה שלא להמשיך לעונה שנייה התקבלה לאור העלויות הגבוהות - בין היתר מאחר שהסדרה צולמה בשני מוקדים שונים, ניו יורק וישראל. כך, העונה הראשונה דרשה לא פחות משלוש שנות עבודה.

ליאור רז

במהלך מסע יחסי הציבור של הסדרה, היוצרים והמפיקים הצהירו על כוונתם להמשיך את הסדרה לפחות לעוד שתי עונות נוספות, במסגרת חוזה שנחתם לאחר הצלחתה של "פאודה".

 אחרי שהחוזה המקורי נחתם עבור ארבע שנים בלבד, וכלל התחייבות של השניים להעניק לנטפליקס זכות ראשונים בכל פרויקט או תוכן שהם יוצרים, לאחרונה הוכרז כי שיתוף הפעולה ייכנס גם לשנה חמישית אל כאמור הכוונות השתנו לאחר שהסדרה רצה ודווקא זכתה להתעניינות בארצות ערב.

פה באשדוד נט בקרנו את העובדה שהסדרה לא הייתה פטריוטית כפי שציפנו מליאור רז – והציגה את המוסד באופן מעוות וגם מגוחך עם ערכים מאוד ירודים המתאימים לשטונות דיקטטורים אפלים.

"פגע וברח" מתמקדת בדמותו של שגב (רז), גבר שמתחיל לחשוד כי מותה של אשתו - שנהרגה בתאונת פגע וברח - לא היה מקרי, ואף עלול להיות קשור לעברו הצבאי והמשטרתי.

כדי לפענח את התעלומה הוא מגיע עד ניו יורק ונעזר בחוקרת משטרתית (מורן רוזנבלט), בחבר שעדיין מתמודד עם ההשלכות של שירותו הקרבי (גל תורן) ובעיתונאית נחושה שמנסה גם היא לרדת לעומק הפרשה, ובמקרה היא גם בת זוגו לשעבר (סאנה ליית'ן). בדרך המוסד מחסל אזרחים ישראלים חפים מפשע ורז עצמו מחסל אנשי מוסד בקלות כאילו היו שומרים בקניון.

לנו זה לא עשה נעים בגב – מסתבר שגם לנטפליקס לא ואולי ניצלנו מאוד עונה שהייתה מציגה את ישראל באופן שכן עשתה נעים בגב לאנטישמים ברחבי העולם


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה