האם יתגשם חלום העולם החדש?לפני זמן רב כתבתי שאני חולם על עולם חדש... האם זמנו הגיע? קשה לומר אבל בהחלט יש למה לשאוף ולהתכוונן, לעולם שאתה, אני ואת חולמים אבל לא מעזים לצעוד אליו

עולם חדש

העולם החדש עליו כתבתי אז: 

"אני חולם על עולם בו הכסף והשררה לא יהיו אישו בכלל. עולם בו האנרגיות והמשאבים שלנו יופנו לשפר עצמנו, לחקור ולהכיר טוב יותר את כל מה שמסביבנו, להבין את המהות.

עולם בו תהיה אהבת אדם. מקום בו נרצה להתחבר לעצמנו לאנשים שאיתנו באנרגיות נטולות רעלים. עולם בו השאיפה לעושר תהיה פנימית וגם אין סופית.

אני חולם על עולם בו נקום בבוקר ליום חדש ונדע לאן אנחנו צועדים וגם למה.

עולם בו נחייה תחת תחושת השליחות.

עולם בו האמת תהיה חלק אינטגראלי מאיתנו – לא נצטרך להוציא אנרגיה על חקר המשמעות מאחורי המילים כי המילים יהיו דברי אלוהים חיים – היישר מהמקומות הכי טבעיים.

אני חולם על עולם שבו זמן האיכות לא יבוזבז על הישרדות אישית, אלא על הרתמות למען נושאים גלובליים. בעולם כזה לא תהיה צרות עין כי עיניי כולם תהיה צופייה פחות או יותר לאותה מטרה - מטרה נעלה.

אני חולם על עולם בו יחקרו את האהבה.

אני חולם על עולם בו הרגש יוכל לזרום חופשי בלי מעצורים.

עולם בו השונה יהיה מקסים במקום מאיים.

עולם בו נעריץ את הנאיבי ואת התום.

עולם בו אתה, את ואני לא נתקיים בתחרות מתמדת מי יותר צודק, מי יותר יפה, למי יש יותר גדול ומי מאיתנו ניצח... מאחר ואנחנו נשחק באותה קבוצה ובזכות ההרמוניה והחיבורים בינינו  ננצח את כל הדם הרע שזורם בינינו.

אני חולם על עולם שיחלום לשנות את העולם הנוכחי  (בו כולנו צועדים אל הגזר ועל גבנו רוכבים מעצבי דעת קהל, תאגידים, ממשלות ועוד שמתכנתים אותנו לפי רצונם).

אני חולם שיגיע היום בו הרוחניות תנגן כינור ראשון,

שהמנגינה תחדור אלינו הישר לעצמות,

שהיופי יקרין מתוך האישיות והאושר מתוך הפנימיות.

אני חולם על דברים שלכאורה נראים הזויים אבל הם הטבע האמיתי שלתוכו נולדנו!

עם השנים הכלל קלקל אותנו כי כבר קלקולו אותו לפנינו וכך זה ימשך... כל עוד כולנו נשאר בתוך ארגז של פירות רקובים – כל פרי חדש שמצטרף לארגז באופן טבעי... יירקב....אלא אם... נתחיל לעבור אחד-אחד לארגז חדש ... לעולם החדש .

נכון, אני חולם על עולם אחר מהעולם הקיים ובוודאי שמחר הוא לא ישתנה – אבל צריך להתחיל לדבר עליו יותר ויותר, צריך להתחיל לחלום כדי שביום מן הימים יהיה מי שיתחיל לפעול, לחשוב, לכתוב ואליו יצטרפו עוד ועוד שיעזו לצאת מהארגז.

אני חולם על עולם עליו התכוון המשורר בהליך הבריאה, עולם שגם אתה, את והרבה מאיתנו חולמים עליו - עולם שלמעשה הוא הכי פשוט להגשמה...

אם רק היינו מתחילים הכל מהתחלה.

אז אולי משבר הקורנה הוא ההזדמנות שלנו להתחיל כמו מהתחלה - לבנות את העולם החדש - כי כל משבר הוא סימן שניתן , הוא והזדמנות שמוענקת במתנה

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה