דחיתם את הטסט לרכב בעקבות משבר הקורונה? משרד התחבורה בעדכון מיוחדבחלק ממכוני הרישוי לרכב הורחבו שעות הפעילות בשבועיים הקרובים, במטרה לתת מענה לביקוש הגדול למבחני הרישוי השנתיים לרכב ("טסטים") ולצמצם את העומסים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה

צילום: ארכיון

לתשומת לב בעלי רישיונות רכב שתוקפם פג במהלך משבר הקורונה. חלק ממכוני הרישוי לרכב הרחיבו את שעות פעילותם בשבועיים הקרובים, במטרה לתת מענה לביקוש הגדול למבחני הרישוי השנתיים לרכב ("טסטים") ולצמצם את העומסים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה. 

יצוין כי לפני כחודשיים, עם פרוץ משבר הקורונה, חתם שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ', על תקנות לשעת חירום המאריכות את תוקף רישיונות כלי הרכב שעמדו לפוג במהלך משבר הקורונה, עד ל-17 מאי 2020. 

משרד התחבורה קורא לבעלי רכב שתוקף רישיונם עומד לפוג בימים הקרובים, להגיע למכון הרישוי ולבצע את המבחן השנתי לרכב ("טסט") טרם פקיעת תוקף הרישיון.

זאת, תוך הקפדה על הכללים וההוראות של משרד הבריאות ו"התו הסגול". מומלץ לבעלי הרכב להגיע למכוני הרישוי בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הצהריים ואילך, במטרה למנוע עומסים מיותרים.  

בין מכוני הרישוי ששעות פעילותם הורחבו: מכון "טסט אשדוד", מכון "היימן אשדוד", על שעות הפעילות המורחבות של מכוני הרישוי ניתן להתעדכן מול המכונים. 

משרד התחבורה יבחן אפשרות לבצע בדיקות רישוי שנתיות לרכב ("טסט") גם במוסכי הרישוי, אם מכוני הרישוי לא יעמדו בעומסים הקיימים. באגף הרכב ציינו כי לא תינתן הארכה נוספת לחידוש רישיון הרכב מעבר ל-17 במאי. זאת, במטרה לשמור על בטיחותם של כלי הרכב הנעים בכביש.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה