נחנך מקיף י"ג- על שם יצחק נבוןבית הספר העל יסודי ה-13 במספר יהיה בית ספר צומח ובעוד כשלוש שנים צפוי לעבור למשכנו החדש בשכונת נרקיסים- השכונה הגדולה שתקום על שטח מחנה צריפין המתפנה * עבודות הפיתוח במקום כבר החלו

בית ספר על יסודי חדש במזרח העיר. מקיף י"ג, בית הספר העל יסודי ה-13 במספר, נחנך השבוע בהשתתפות ראש העירייה- דב צור מחזיקת תיק החינוך- הפרופ' תמי רונן וארז נבון, בנו של נשיאה החמישי של מדינה ישראל- יצחק נבון שעל שמו קרוי בית הספר.

מקיף י"ג הוא בית ספר צומח וכיום לומדים בו תלמידי שכבת ז'. המבנה החדש ברחוב גרינשפן היכן ששכן מבנה טומשין הישן צפוי לתת מענה לתלמידי השכונות רמב"ם וגן נחום וכן לחלק מהשכונות החדשות שיוקמו במזרח. למעשה בית הספר צפוי לעבור בעוד כשלוש שנים למשכנו החדש בשכונה הגדולה ביותר במזרח שצפויה לקום על שטח מחנה צריפין המתפנה. עבודות הפיתוח בשכונה, בהובלת החברה הכלכלית, כבר החלו.

מנהלת בית הספר שרון שמואלי מספרת כי בית הספר יעודד ויוביל למצוינות לימודית בדגש על לימודי המדעים ושילוב מיומנויות טכנולוגיות ואמנויות. בית הספר יקיים פעילויות חברתיות המעודדות מנהיגות תלמידים ואזרחות פעילה. המטרה להעניק יחס אישי לכל תלמיד וסביבה לימודית תומכת שתוביל אותו למיצוי הישגיו של כל תלמיד ותלמידה.

כמו כן מסלול חטיבת הביניים בבית הספר יכוון את התלמידים למנהיגות מדעית טכנולוגית החושפת את התלמידים לנושאים מתקדמים בתחום המדע והטכנולוגיה וסוללת להם את הדרך להיות חלק מדור המנהיגות וההובלה העתידי.

ראש העירייה, דב צור, איחל לתלמידים ולצוותי החינוך הצלחה במשכנם החדש ואמר: "הקמת בית ספר על יסודי במזרח העיר משקפת את התפתחות העיר בכלל ובמזרח בפרט. תלמידי בית הספר ואלו שיעלו אליו בשנים הבאות יזכו ללמוד בסביבת לימודים חדשנית, תומכת ומתקדמת וכמובן עם אנשי החינוך הטובים ביותר".

מחזיקת תיק החינוך, הפרופ' תמי רונן, הוסיפה כי אין חשובה יותר מן המשימה החינוכית ואיחלה לצוות החינוכי בבית הספר שיובילו תהליכים חינוכיים מלאי אתגרים ומעוררי חשיבה, יוזמה והצלחה.

צילום: חורחה נובומינסקי


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה