לתלמידי קמפוס אנקורי ראשון לציון זומנה חוויה ייחודית כאשר זכו להחליף את חבריהם לספסל הלימודים בהוריהם. בשבוע שעבר ישבו לצד הוריהם בכיתה ולמדו מתמטיקה, ביולוגיה, אזרחות, לשון ועוד, כחלק מיום "לומדים עם ההורים", יוזמה של צוות המחנכים בקמפוס שמטרתה לאפשר להורים הצצה בזמן אמת לתהליך הלמידה של ילדיהם ביומיום, והפעם כשותפים ללמידה. על מנת להפוך את השיעורים לאינטראקטיביים במיוחד, המורים, ההורים והתלמידים עשו שימוש באפליקציה ייעודית בה התחרו בין קבוצות וענו על שאלות.


"אני חושבת שזו פעילות מבורכת, חשובה ומשמעותית, ואני ממליצה לכל הורה לנצל הזדמנויות כמו 'לומדים עם ההורים' כדי לראות איך הילדים שלנו בפעולה בבית הספר. נשמח להגיע לפעילויות נוספות בקמפוס, שבסופו של יום גם נותנות לנו פסק זמן מהמרוץ היום יומי ומאפשרות פעילות משותפת ומקרבת עם המתבגרים שלנו."אמרה טטיאנה כצמן, אמו של אלי, תלמיד כתה ט' בקמפוס אנקורי ראשון לציון, בסוף הפעילות.

משה גרדוס, מנהל קמפוס ראשון לציון: "אנו רואים בהורים שותפים לעשייה החינוכית של התלמידים בקמפוס. כדי לאפשר להורים להישאר מעורבים, חשוב שיכירו את צוות המורים וסגנון ההוראה הייחודי. פעילויות כמו 'לומדים עם הורים' והתגובות החמות שקיבלנו מההורים והתלמידים מחזקת את התחושה כי יש להרבות בפעילות משותפת בזירה החינוכית."