יש שינוי ברמת אליהועיריית ראשון לציון שיפצה לאחרונה את רח' זלמן שניאור וגן אריאב ברמת אליהו, כחלק מתכנית רחבת היקף.

עיריית ראשון לציון שיפצה לאחרונה את רח' זלמן שניאור וגן אריאב ברמת אליהו, כחלק מתכנית רחבת היקף במסגרתה יושקעו בשכונה כ-50 מיליון ₪. דב צור: "ההשקעה ברמת אליהו - משימה מרכזית ובעלת חשיבות רבה בעשייה העירונית".
 
עיריית ראשון לציון הודיעה השבוע על סיום ביצוע שני פרויקטים בשכונת רמת אליהו, בעלות של למעלה מחצי מיליון ₪. על ביצוע הפרויקט אמונים עובדי האגף לפיתוח נופי במינהל איכות הסביבה בעירייה. עבודות אלה הן חלק מתכנית רחבת היקף לשיפור שכונת רמת אליהו, בעלות כוללת של כ-50 מיליון ₪.

לאחר מספר חודשים של עבודות, שודרג לאחרונה רח' זלמן שניאור, אחד מצירי התנועה הראשיים בשכונה, מרחוב יעקב כהן ועד רח' תורה ועבודה. בין היתר כללו העבודות במקום צביעת אבני שפה, פריסת תוואי השקיה חדש מאי תנועה לאי תנועה על ידי שרוולים מתחת לכביש, גינון ושתילת צמחים ופרחים עונתיים, יצירת עיצוב עם מרצפות בצבע לבן, והקמת עמודים המחזיקים סלסלות עם צמחים פורחים המתאימים לכל השנה.

בגן אריאב, הנמצא ברחוב חיים אריאב בשכונה, ביצעה העירייה עבודות שדרוג ושיפוץ יסודי. בין היתר כללו העבודות הצבת מתקני משחק ומתקני כושר חדשים, החלפת ריצוף באבנים משתלבות והסדרת המדרכות עם שיפועים המתאימים לכל, משטח גומי ברחבת המשחקים, מערכות השקיה חדשות, גינון ושתילת פרחי עונה, עצים להצללה וריהוט גן חדש הכולל ספסלים רבים, סככות הצללה ואשפתונים.
 
ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר כי  "אנחנו מתחילים לראות את פירות ההשקעה הרבה שלנו ברמת אליהו. שדרוג הגנים הוא רק חלק קטן מההשקעה שלנו בשכונה, אבל חלק שמאיר את פניה של השכונה". צור הוסיף, כי "ההשקעה ברמת אליהו היא משימה מרכזית ובעלת חשיבות רבה בעשייה העירונית. בימים אלו אנו שוקדים על תכנון כולל של שיקום רמת אליהו, השקעה בגנים ציבוריים – ביניהם גן מנשה וגן קורצ'אק, הקמת אולם ספורט חדש בבית ספר איתמר, הקמת מועדון נוער צמוד למתנ"ס ועוד. אולם הספורט בבית ספר ויתקין שופץ, כך גם בית הכנסת של הקהילה האתיופית אשר שופץ עד להקמת בית כנסת חדש, וכמובן, אנו מרכזים מאמצים להעביר את החוג לעיצוב של המכללה למינהל לשכונה".  
 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה