ערימות אשפה ברמת אליהובעיות פינוי אשפה ברמת אליהו מוציאות את התושבים משלוותם. העירייה: "קבלן לא עומד בעומס"

מסריח ברמה: רמת אליהו טובעת, בזבל: מכולות האשפה הכתומות בשכונה במערב ראשל"צ לא מפונות בזמן והתושבים סובלים מריחות ומחתולים שמפזרים את השקיות. בימי החגים, בהם נערמות עוד ועוד שקיות אשפה אחרי ארוחות החג, המכולות מלאות באשפה עד אפס מקום והתושבים כועסים, ובעיקר סותמים את האף.

"לא יכול להיות שאנחנו משלמים מיסים כמו כל אזרח בעיר הזאת, אבל מקבלים שירות אחר", אמר תושב זועם. "המכולות מלאות והריח בלתי נסבל. כשפנינו לעירייה אמרו לנו שיש בעיה עם הקבלן לפינוי האשפה. למה זה צריך לעניין אותנו? שידאגו לנו כאילו זה היה קורה ברחוב במרכז העיר. הרי זה ברור שרק בגלל שאנחנו מרמת אליהו היחס אלינו כזה. אם תקלה מעין זו היתה מתרחשת ברחוב הרצל, כבר היו מפנים מזמן. יש עוד קבלני אשפה. שיתאמצו גם בעבורנו".

בעקבות פניית המדור:

מעיריית ראשל"צ נמסר בתגובה: "מדובר בבעיה המוכרת לעירייה. לפני כחודש החל לפעול באזור קבלן חדש. הקבלן נתקל בקשיים, התקשה לעמוד בעומס ואף נקרא לשני בירורים בפני מנכ"ל העירייה. במקרים מסוימים אף הוזעקו קבלנים מאזורים אחרים על מנת לסייע בפינוי האשפה.

מנכ"ל העירייה מטפל באופן אישי בסוגיה ועושה כל מאמץ להביא לפתרונה. יחד עם זאת, אנו זקוקים לשיתוף פעולה של התושבים בשימוש נכון במכולות האשפה ואנו קוראים לתושבים להשליך את הפסולת בתוך המכולות ולא בסמוך להן".

שורה תחתונה:
התושבים רוצים להשליך את האשפה למכולות אחרי שיירוקנו אותן בזמן.

קרדיט: ורד קמינסקי mynet


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה