שבוע עמוס לפקחי החברה לביטחוןביום שני בשעות הערב השתולל אזרח עם גרזן בידו בשכונת רמז וניסה לפגוע בעוברים ושבים ובמכוניות שנסעו ברחוב.

ראשון לציון: ביום שני בשעות הערב השתולל אזרח עם גרזן בידו בשכונת רמז וניסה לפגוע בעוברים ושבים ובמכוניות שנסעו ברחוב. פקחי החברה לביטחון הוזעקו למקום, ולאחר סריקה קצרה אותר החשוד עם הגרזן בידו. המפקח עמית שוורץ הזדהה וביקש ממנו לעצור, האזרח סירב ולאחר דין ודברים, עיכב את החשוד בהשתוללות עד להגעת המשטרה. החשוד נלקח לתחנת המשטרה לחקירה.
 
במהלך פעילות שגרתית של צוות נוער ושוטר נוער ברחוב הרצל, הבחינו בקטינה בת 16 וחצי וחברתה עם משקה אלכוהול. לאחר תחקור קצר של הקטינה אמרה שקנתה את השתייה בפיצוצייה בשם "המקום של אפי" ברחוב זלמן שניאור 18. לאחר שנגבתה עדות מהקטינה לגבי המכירה של האלכוהול, ניגשו הפקחים לפיצוצייה ושם מצאו את סרטי הווידאו מן המצלמות המוצבות בחנות, שבהם נראית הקטינה קונה בקבוק וודקה. בעל העסק זומן לשימוע במשטרה ביום ראשון.
 
במהלך פעילות צוות הנוער ושוטר נוער בבתי ספר, ערך הצוות סריקה בתוך בית  הספר רעות, כשלפתע הבחינו בבגיר בן 22, המוכר למשטרה מעבירות סמים ורכוש. הצוות  ערך על החשוד בדיקה גופנית. לאחר בדיקה נמצאו בכיסו 6 כדורי חגיגת. החשוד עוכב לתחנה להמשך טיפול חקירה.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה