חניון ציבורי לרווחת דיירי בניין בראשוןבמטרה לפתור את מצוקת החניה - יוקם חניון ציבורי זמני יכיל עשרות מקומות חנייה וישמש את דיירי מגדלי ראשונים בנחלת יהודה.
החניון הוא המשך לצביעת החניונים במרכזים המסחריים מערב העיר במטרה להקל על מצוקת החנייה באזור

.

בעוד כשלושה שבועות יוכשר החניון הציבורי זמני בפינת הרחובות שולמית אלוני-שדרות היובל. כאשר בימים אלו השטח במקום הושטח, על מנת להניח בו אספלט גרוס שיאפשר חניה נוחה. זאת, בעקבות פניות דיירי מגדלי ראשונים שהתלוננו על מצוקת חניה קשה.

מלבד הכשרת החניון הזמני, בעקבות מצוקת החניה בעיר, בעיקר במרכז העיר ובאזורי מסחר ותעשייה, הוחלט על הקמת חניונים ציבוריים מתחת למוסדות חינוך. כמו, למשל, החניון שהוקם מתחת לגימנסיה הריאלית ברחוב הורוביץ, חניון תת קרקעי נוסף ברחוב עולי הגרדום וחניון תת קרקעי מתחת לבית הספר היסודי חביב. כמו כן, החברה לביטחון סיימה להכשיר ולשפץ את חניון היכל התרבות.

זאת במקביל לסימון בכחול לבן חמישה חניונים גדולים באזור התעשייה והמרכזים המסחריים במערב העיר. מהלך שיעניק זמינות ועדיפות לתושבי העיר, שיוכלו לחנות חינם ברחבי העיר. מדובר על כ-1,450 מקומות חניה באחד האזורים עמוסי התנועה בעיר.

ראש העירייה הבטיח:
"אנחנו ערים לפניות התושבים ואנו בוחנים שורה של פתרונות יצירתיים על מנת להקל על מצוקת החניה. בתקופה הקרובה יהיו בשורות נוספות לתושבי מרכז העיר".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה