הקופה שעושים עליכם חברות כרטיסי האשראיכמה באמת עולה לכם עסקה בתשלומים בכרטיס אשראי, מסתבר שיותר כדאי, הרבה יותר כדאי, לקחת הלוואה מאשר תשלומים בכרטיס

.

על הכסף הגדול - הריבית שגובים הבנקים וחברות כרטיסי האשראי על עסקאות התשלומים בכרטיס, שיכולה לחסוך למי שזקוק לפריסה לתשלומים מאות ואלפי שקלים בשנה - אין שום תחרות.

הלקוחות לרוב לא מודעים לעלויות היקרות של פריסה זו, אז אנחנו נעדכן אותכם:

הבנקים וחברות האשראי גובים מהציבור שמחלק לתשלומים ריביות שיכולות להיות כפולות מאלו שהיו מציעים להם לו היו נוטלים מראש הלוואה.

הלקוחות שנמצאים בעמדת התשלום בוחרים פעמים רבות לפרוס את העסקה לתשלומים ככל האפשר (עד 36 תשלומים) בעסקאות של כמה אלפי שקלים אך הם לא מודעים לכך שבחירה באפשרות לפרוס את העסקה לתשלומים תגרור ריביות יקרות של עד 12% לשנה – מה שעולה להם בעודף ריבית של מאות ואלפי שקלים בשנה.

עלות הפריסה לתשלומים, היא תחפושת להלוואה יקרה. הריבית הזאת מתחבאת לה בדף האחורי של דפי הפירוט של כרטיס האשראי שנשלחים לבית הלקוח מדי חודש - ורבים כלל אינם פותחים אותם.

כדי להבין את עלויות של הלוואה לעלויות של תשלומים בכרטיס אשראי -
לקוח שביקש פריסה ל-12 תשלומים הנושאים ריבית של 12% על עסקה של 10,000 שקל, ישלם בגינה ריבית של 661 שקל ואילו היה משלם 6% היה משלם ריבית מצטברת של 328 שקל – פער של כ-330 שקל. על פריסת תשלום של 100 אלף שקל ל-24 חודשים הפער גבוה משמעותית: על 12% ריבית הלקוח ישלם ריבית בגובה של 13 אלף שקל במצטבר ועל 6% ריבית הלקוח ישלם 6,369 שקלים - פער של יותר מ-6,500 שקלים בשנתיים.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה