הסמארטפון המתקפל של סמסונג - עוד לא יצא לשוק כבר עושה פאדיחותסמסון חלקה בימים האחרונים מכשירים לכתבי טכנולוגיה בארה"ב לצורך הכנת סקירה על המכשיר.....והחוות דעת דווקא מביכות -

 לפחות ארבעה כתבים דיווחו שמסך המכשיר נשבר או ניזוק ללא סיבה ברורה, רק יום-יומיים לאחר תחילת השימוש.

הנייד המתקפל

הסמארטפון המתקפל של סמסונג "גלקסי פולד" סובל מתקלה שגורמת למסך להפסיק לעבוד כבר אחרי יום או יומיים של שימוש, זאת למרות מחירו הגבוה - 1980 דולר.

הסמארטפון שעורר המון ציפיות ותשומת לב והוא צפוי להתחיל להימכר בסוף החודש אפריל בארץ כמו ברחבי העולם.

הגלקסי פולד הוכרז רשמית בפברואר האחרון. הוא נראה כמו טאבלט בגודל של 7.3 אינץ', אך למעשה הוא בנוי משני מסכים ויכול להתקפל כלפי פנים - בדומה­­ לספר או מחברת - לגודל של סמארטפון רגיל. על גבי הכיסוי החיצוני יש מסך נוסף בגודל 4.6 אינץ'. בעבר סמסונג אמרה כי העבירה את המכשיר מבחנים מפרכים כדי לוודא את אמינותו.

המחיר - כ-2000 דולר ( כ8000 שקל).

סמסון חלקה בימים האחרונים מכשירים לכתבי טכנולוגיה בארה"ב לצורך הכנת סקירה על המכשיר.....והחוות דעת דווקא מביכות -

 לפחות ארבעה כתבים דיווחו שמסך המכשיר נשבר או ניזוק ללא סיבה ברורה, רק יום-יומיים לאחר תחילת השימוש.

כתב של אתר הטכנולוגיה The Verge דיווח כי זמן קצר לאחר שקיבל לידיו את המכשיר הופיעה בליטה מתחת למסך באזור של ציר הקיפול – מה שהוביל בסופו של דבר להישברות המסך. גם כתב של CNBC דיווח כי בתוך יומיים המכשיר נשבר ולא ניתן היה להשתמש בו.

במקרים אחרים, מסכים של הגלקסי פולד נשברו לאחר שכתבים הסירו בטעות שכבת מגן שנצמדה למסך, אף שלטענתם לא נכתב בשום מקום כי אסור להסירה.

אם אכן זו המגמה – מכשירים נשברים כך סתם, זו תהיה מכה קשה נוספת לסמסונג.

רק ב-2016 נאלצה סמסונג לבטל את מכשיר ה-Note 7 לאחר שהתפוצץ אצל לקוחות.

 

מסמסונג נמסר:

"מספר מוגבל של מכשירים נמסרו לתקשורת לצורך סקירות. קיבלנו מספר דיווחים לגבי המסך הראשי במכשירים שסופקו, ואנו בודקים את היחידות הללו באופן אישי כדי לקבוע את הסיבה. באופן נפרד, כמה מבקרים הסירו את השכבה העליונה של הצג וגרמו בכך נזק למסך. מסך הגלקסי פולד כולל שכבת מגן, שנועדה להגן עליו מפני שריטות. הסרתו עלולה לגרום נזק. נבטיח שהמידע הזה יועבר באופן ברור ללקוחות".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה