אליפות הארץ בכדורעף חופים 2012מאמן הכדורעף האגדי פינקו סטנרבויים שנקלט בארץ מרומניה על ידי עמירם {דודיס}מידן ולאחר כמה שנים היה מורה ומאמן של רונן אשל נשא נאום מרגש לזכרם של השניים.

ביום שישי האחרון התייצבו מידי שנה כיד המסורת מיטב ספורטאי הכדורעף החופים ברקץ לאליפות הארץ בחוף הים בראשון לציון לזכרם של עמירם {מידן} דודיס ורונן אשל שני ספוראים מצטיינים שהלכו לעולמם בגיל צעיר אבל הספיקו להנחיל את ענף הכדועף בראשון לציון. שניהם היו ספורטאי על ואנשים נפלאים לכן רבים מתושבי ראשון לציון , משפחות ומוקיר זכרם.

מאמן הכדורעף האגדי פינקו סטנרבויים שנקלט בארץ מרומניה על ידי עמירם {דודיס}מידן ולאחר כמה שנים  היה מורה ומאמן של רונן אשל נשא נאום מרגש לזכרם של השניים. ראש העירייה מר דב צור ציין את חשיבותו של האירוע ושמירתו למען שני תושבי העיר ספורטאים מצטיינים שהיו משכמם ומעלה.

לאורך כל היום התחרו כ180 כדורעפנים בחום הכבד, בחול הלוהט ובשחקנים אבל לבסוף זכו הטובים ביותר, בקרב הנשים: זכו במקום הראשון ,ויקוטריה גונזלס ואלונה צ'רקז  מהפועל כ"ס במקום השני זכו ויקטוריה ניסטרוב ויעל לוטן מרעננה.

בקרב הגברים : זכו במקום הראשון האחים אסף ואלון אלקובי ממכבי ארזים ר"ג , במקום השני זכו קינין קופץ ושלו סעדה מרעננה.

מלבד התשורות קיבלו הזוכים פרסים כספיים מרשימים את האליפות הפיקה בצורה מופתית ומעוררת כבוד החברה העירונית ראשון לציון רשות הספורט.

 

בתמונה :  דב צור ראש עיריית ראשון לציון מנצחי האליפות ומשפחות הנופלים עמירם ורונן.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה