כוכבת הפורנו שרוצה למחוק את העבר אבל לא יכולההיא נכנסה לתעשיית המין בגיל 18 בלבד ופרשה ממנה אחרי שמונה חודשים בלבד – היום היא בת 24 וכבר עשרות הסרטונים שלה מככבים עד היום באתרי פורנו ונחשבים למאוד מבוקשים.
סוכנים ומפיקים הפעילו עליי מניפולציות. גברים מנוסים שיודעים איך לתמרן ולעוות מוח של ילדות בנות 18-20 כדי לגרום להן לעשות את הדברים האלה".

לנה רודס

כוכבת הפורנו לשעבר לנה רודס הצהירה שהיא רוצה שכל סצנות המין הישנות בכיכובה יימחקו.

סוכנים ומפיקים הפעילו עליי מניפולציות. גברים מנוסים שיודעים איך לתמרן ולעוות מוח של ילדות בנות 18-20 כדי לגרום להן לעשות את הדברים האלה". היא רצתה לברוח בנעוריה מחייה הקשים ולקבל יחס חם מאנשים. היא ניסתה לרצות אותם ולכן עשתה מה שבקשו.

מהר מאוד מצאה את עצמה עושה לא מעט דברים שמעולם לא חשבה או רצתה לעשות – למרות  שמעולם לא הכריחו אותה בכוח לעשות משהו בניגוד לרצונה.

לנה רודס

"נכון, מעולם לא אמרתי להם לא. הייתי צעירה ורציתי לרצות את כולם - המפיקים, הסוכנים והמעריצים שלי. כולם אמרו לי שאני אהיה מדהימה. אז פיזרתי חיוכים לכל עבר ואמרתי 'תודה לכולם' בסוף היום - אבל בתוך תוכי הייתי מתה".

היא נכנסה לתעשיית המין בגיל 18 בלבד ופרשה ממנה אחרי שמונה חודשים בלבד – היום היא בת 24 וכבר עשרות הסרטונים שלה מככבים עד היום באתרי פורנו ונחשבים למאוד מבוקשים.

היום היא חושפת את השפעותיה המתמשכות על חייה ועל בריאותה הנפשית – " אם הייתי יכולה לחזור בזמן, הייתי מוותרת על הכל כדי שהכבוד שלי יוחזר לי, וכדי שאנשים לא יוכלו לראות אותי בצורה כזו".

היא מאוד רוצה למחוק את סרטי הפורנו שלה, אך לצערה אין לה את הזכויות לעשות זאת.

"אני מתביישת שרואים אותי במצבים מאוד אינטימיים, נתנו לי להרגיש שזה מגניב, שכולם עושים כך, שזה מקובל והופך אותי למקובלת עד שהבנתי עד כמה הושפלתי וכל מה שאמרו לי היה רק מניפולציות לגרום לי להתפשט ולעשות עם גופי דברים מבזים".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה