יום המעשים הטובים בכפר הנוער ויצ"ו נחלת יהודהבמסגרת פעילויות יום המעשים הטובים, תלמידי "ויצ"ו נחלת יהודה" הפעילו מספר תכניות התנדבותיות לאוכלוסיות שונות בעיר. כל תכניות ההתנדבות נעשו בעזרת אגף הנוער ומנהלת תחום ההתנדבות, הגברת קרן אלהרר.

התוכנית הראשונה : ״שותלים באהבה״ במהלכה תלמידים אשר פעילים בגינה האגרו-האקולוגית של ביה״ס הגיעו למעון יום לקשיש יחד עם מנהל המשק כדי להחיות מחדש את גינתם של הקשישים היקרים. הם שתלו יחד שתילים והקשישים צפו בתלמידים מנקשים עשבים ופרחים שנבלו ומפזרים אדמה חדשה. לסיום ברכו הקשישים את התלמידים על הפעילות המבורכת.

התוכנית השנייה בשיתוף מעון יום לקשיש בנחלת יהודה - להקות הזמר והמחול הייצוגיות של ויצו נחלת יהודה ערכו מופע הוקרה מיוחד במטרה לחזק את הקשר הבין-דורי ולהעניק אהבה ושמחה לקשישי המעון. במהלך הפעילות תלמידי להקות המחול והזמר רקדו והרקידו את הקשישים, שרו עימם והנעימו את זמנם. הפעילות הייתה מהנה והסתיימה בתודות.

התוכנית השלישית - 4 תלמידי שכבת י״ב התארגנו על-מנת לשפץ דירת חיילים בודדים במרכז העיר. התלמידים שמתמחים בשיפוץ מידע קודם, הגיעו לסיור מקדים בדירה המוזנחת מספר ימים טרם הפעילות. ביום הפעילות הגיעו ל5 שעות צביעה, שפכטל ותיקונים של חדרי השינה והמקלחות. החיילים הודו למתנדבים על שיפור איכות המגורים בזכותם.


לינק לדף הפיסבוק של ויצו נחלת יהודה  :

https://www.facebook.com/Nahalaty/


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה