200 תלמידים אומרים לא לאלכוהולסמינר "עמיתים ומשפיעים" התקיים במתחם התדר של אגף הנוער והצעירים * במהלך הסמינר נערכו הרצאות, הצגות , סדנאות ועוד, במטרה לחזק עמדות והתנהגויות המעודדות בילוי ללא אלכוהול.

200 תלמידי כיתות ח', נציגים מבתי הספר ברחבי העיר, השתתפו השבוע בסמינר "עמיתים ומשפיעים" במתחם התדר של אגף הנוער והצעירים.

מטרת הסמינר היא להכשיר תלמידים ,מנהיגים ,משכבת ח' בעיר שיובילו שיח משמעותי על תרבות הפנאי של בני הנוער ויחזקו עמדות והתנהגויות המעודדות בילוי ללא אלכוהול . במהלך הסמינר התלמידים נחשפו למידע רב באמצעות הרצאות, הצגות , סדנאות ועוד.

הסמינר התקיים במסגרת שיתוף פעולה עם משרד החינוך בהובלתה של המדריכה המחוזית למניעת שימוש בסמים אלכוהול וטבק, רונית פרי-חורי והרשות למלחמה בסמים ,אלכוהול ואלימות בראשות של ראש הרשות, דוד בן שושן וראש תחום חינוך, דיאנה לטנר.

הסמינר היווה כנס למידה שבעקבותיו יחזרו התלמידים לחטיבות ויעבירו פעילויות וסדנאות בבתי הספר.

מפגש נוסף יתקיים במהלך חודש מרץ בו יתבקשו התלמידים להראות לחבריהם העמיתים את התהליך שעברו ולהציג תוצרים. "הכנס היה מלמד ומשמעותי, התלמידים יצאו עם המון מוטיבציה ונכונות לפעול ועם מסר חד משמעי וברור: תלמידי ראשון לציון אומרים לא לשתיית אלכוהול" סיכם בן שושן.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה