מסיבת אלכוהול של קטינים בפלמחיםבתאריך 25.4.14 בשעה 23:00 לערך התקבל מידע בתחנת ראשל"צ על מסיבת אלכוהול של קטינים בפלמחים. למקום האירוע הגיעו ניידות רבות של הסיור נוער בילוש כלבנים ,צוות הנוער של הביטחון עירוני במקום נראו מאות קטינים חלקם שתויים באלכוהול במצב של ערפול חושים כשהם מתנדנדים.

במקום נמצאה עמדת ד.ג'יי ושולחנות רבים עם אלכוהול ובר מאולתר אשר מאויש במספר ברמנים שמזגו וסיפקו את האלכוהול לקטינים.
 

הקטינים הגיעו למקום המסיבה בהסעות מאורגנות באוטובוסים כאשר שילמו על כרטיס כניסה למסיבה אשר כלול בו גם אלכוהול מבעוד מועד מדובר בתלמידי בתי ספר מנס ציונה. האירוע תוכנן עי קטינים משני בתי ספר בנס ציונה ע"י כך שהופצה הודעה בפייסבוק של שכבת התלמידים לעניין המסיבה, ומונה יחצן לכל שכבה אשר דאג להפיץ כי המסיבה כוללת אלכוהול והסעות הלוך ושוב ומכירת כרטיסים . במקום נתפסו בקבוקי אלכוהול מסוג וודקה של 3 ליטר לכל בקבוק.
 
המסיבה הופסקה במקום ועוכבו מספר קטינים ובגירים לחקירה ובהמשך שוחררו בתנאים . בחקירתם עלה כי שני
קטינים ובגיר נוסף קנו את האלכוהול מסיטונאות בעל החנות נחקר והודה כי אכן מכר אלכוהול ,אך סייג את הודאתו בכך שלא ידע שמדובר בקטינים יחד עם זאת טען כי לא בדק את גילם של הקונים כיוון שלא ביקש מהם הצגת תעודה
מזהה. בעל העסק זומן לשימוע במשרד הרישוי בתחנה וקיבל אזהרה ולאחר מכן שוחרר בתנאים בחקירה עלה כי מדובר בחשודים נוספים שעסקו בהגשת משקאות אלכוהוליים לקטינים ושימשו כברמנים במסיבה.
 
מארגן האירוע והמוח מאחורי ארגון המסיבה  הינו קטין בן 16 שנמצאה ברשותו תעודת זהות מזויפת המתייחסת לשינוי בגילו החשוד נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים  ,על רקע האירוע הנ"ל קצין הנוער של התחנה רפ"ק דוד מדר  כינס ישיבה ביום חמישי עם גורמי חינוך וגורמי עיריית נס ציונה בליווי נציגי עיר ללא אלימות ,ובהשתתפות מחלק הנוער של תחנת ראשל"צ על מנת לדון ולגבש דרכי פעולה וטיפול. .היום יגיעו לחקירה אנשי תפאורה תאורה ודיג'י שהיו באירוע. חקירה נמשכת.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה