קווי לילה גם בסילבסטר56 קווי הלילה יפעלו ברחבי הארץ בליל הסילבסטר. צוותי דיילים יתפרסו במוקדי בילוי בירושלים, תל אביב, הרצליה, ראשל''צ וחיפה, יכוונו את הבליינים לשוב הביתה בקווי הלילה ויחלקו כוסות קפה מעורר .

קווי הלילה- קווי תחבורה ציבורית הפועלים אל אזורי הבילוי ובחזרה עד השעות הקטנות, יפעלו גם השנה בערב השנה האזרחית החדשה (הסילבסטר). הפעם יתפרסו ברחבי הארץ צוותי דיילים של פרויקט קווי הלילה, ויקימו עמדות ''בר קפה'' במספר מוקדי בילוי מרכזיים שיפעלו עד לפנות בוקר. בתום הבילוי יציעו הדיילים לבליינים כוס קפה טוב ויכוונו אותם לשוב הביתה בקווי הלילה ולא להסתכן בנהיגה בשכרות.

לדברי שר התחבורה ישראל כץ, כמויות גדולות של אלכוהול, לכן החלטנו להפעיל את קווי הלילה בכל רחבי הארץ גם בערב זה. אני קורא לכל הצעירים לנסוע בקווי לילה ולא להסתכן חלילה בנהיגה בשכרות. קווי הלילה הינם שירות ציבורי ראשון בחשיבותו ונמשיך להעמידו לרשות הנוסעים, כדי שהם ימשיכו ליהנות בבטחה''.

קווי הלילה יפעלו בליל הסילבסטר בכ- 65 ערים ויישובים ברחבי הארץ ועמדות הקפה יוקמו במרכזי הבילוי בירושלים, תל אביב, הרצליה, ראשל''צ וחיפה. נוסף על קפה, יחלקו הדיילים דפי מידע אודות מסלולים ולוחות זמנים של קווי הלילה וכן יכוונו את הבליינים לקווי הלילה הסמוכים.

כזכור, במשך שנת הלימודים פועלים קווי הלילה בלילות חמישי ומוצ''ש ובימי חופשות התלמידים בכל ימות השבוע. בשנה שעברה נסעו בקווי הלילה למעלה מ-700 אלף צעירים ומחקרים אף הוכיחו כי באזורים בהם פועלים הקווים חלה ירידה בשיעור תאונות הדרכים והנפגעים.

מידע על כל הקווים, התחנות ולוחות הזמנים ניתן למצוא באתר Kav-layla.co.il, בדף הפייסבוק, קווי הלילה או במוקד המידע הארצי לתחבורה ציבורית ''כל קו'' 8787*. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה