לפני כחודשיים נפתח הסקייטפארק לתקופת הרצה ומאות ילדים ובני נוער גדשו את המקום והפליאו את ביצועיהם. בסוף השבוע האחרון נחנך הסקייטפארק רשמית וגם המבוגרים יותר התייצבו עם הסקייטיים הצבעוניים והרשימו בתרגילים שלא היו מביישים התמודדות באליפות בינלאומית.

אז מה יש לנו שם? הסקייטפארק החדש משתרע על שטח של 1600 מ"ר ובו רמפות בצורות צינור, מעקות, מדרגות, תיבות, משטחים משופעים, רמפות גבוהות, ועוד.  הקמה של סקייטפארקים בארץ מעידה על מגמה כלל עולמית של קבלת תופעת הסקייטבורדינג, תופעה שזכתה ללגיטימציה רק בשנים האחרונות. הסקייטבורדינג נעשה ספורט נפוץ ומקובל. הקמת הפארק בעיר נועדה להפנות את הסקייטרים מהרחוב למקומות בטוחים ומוגנים יותר וכן ניסיון למנוע נזק לחלקי מבנים המשמשים לסקייטבורדינג.

על עבודות הקמת הפארק הייתה אמונה החברה הכלכלית שתחמה את המקום בגדר וכן הציבה בכניסה שער מסתובב גבוה למניעת כניסת רוכבי אופניים שמהווים סכנה עבור הסקייטרים. במקום הוצבו שלטים על הוראות שימוש והעירייה תעמיד בחלק מזמני הפעילות מדריך חברתי. יחד עם זאת, מדגישים בעירייה כי הפארק פתוח לקהל והפעילות הינה באחריות הבאים בהתאם להוראות.