5 דגשים חשובים לפני שתזמינו שירות הדברה ירוקה בראשון לציוןעם ההתקדמות של העולם המודרני השיח הציבורי על הבעיות הסביבתיות גם הוא גדל. תחומים רבים שלא היינו מסתכלים עליהם עד לא מזמן הפכו להיות חלק חשוב משגרת חיינו. רבים האנשים שבוחרים לבצע שינויים בחייהם בכדי לפגוע כמה שפחות בסביבה.

Shutterstock

אנשים רצים בחרו לזרוק את השימוש בפלסטיק מאחר והוא מזהם, רבים בוחרים להשתמש בכלים רב פעמיים, למחזר ואפילו המעבר לטבעונות בכדי לא לפגוע בחיות. עם זה רבים האנשים שגם בוחרים להשתמש בהדברה ירוקה. ההדברה הירוקה נהייתה דרישה לגיטימית מצד מזמיני שירות ההדברה בשנים האחרונות ולכך סיבות רבות ומגוונות. אז כן ישנם יתרונות רבים לשירותי ההדברה הירוקה ואפילו מומחים רבים סוברים כי הדברה ירוקה בטוחה יותר וטובה יותר מאשר ההדברה הרגילה. אז לפני שאתם בוחרים להזמין את המדביר הבא שלכם, הנה 5 דגשים חשובים לפני שתזמינו שירות הדברה ירוקה בראשון לציון.

קודם כל נצטרך להבין מהי הדברה בכלל?

הדברה מהווה הרחקה וצמצום של מזיקים מסוגים שונים. ההדברה מתבצעת על ידי סוגים שונים של רעלים אשר פוגעים ואף מבצעים הריגה כלפי המזיקים. צורות ההדברה הנן רבות ומגוונות וניתן להדביר בשיטות שונות ג'וקים, נמלים, זבובים, עכברים טרמיטים וכו'. מדובר בעצם ברשימה ארוכה של מזיקים הגורמים לאי נוחות בחיינו ולכן יש לנו את הרצון להדבירם ולהרחיקם מהמקום שבו הם גורמים לאותה האי נוחות.

אז מהי ההדברה הירוקה הזו בכלל?

ההדברה הירוקה הנה הדברה ששומרת ותורמת לשמירה על איכות הסביבה ואינה גורעת מייעולה של ההדברה. ישנם המון יתרונות להדברה הירוקה והיא אמנם לפעמים קשה יותר מבחינת העבודה בשביל המדביר אך היא קודם כל שומרת על בריאותו של המדביר וכן על בריאותם של מזמיני ההדברה. יתרון חשוב נוסף שניתן לראות בהדברה הירוקה הנה יתרון אקולוגי מובהק, הדברה זו אינה פוגעת בבריאות החיות ובבני האדם והיא הומנית הרבה יותר מן ההדברה הכימית. במקום לבצע השמדה של המזיק היא בעצם מבצעת הרחקה של המזיק מן המקום בדרכים ירוקות, היא מבזבזת פחות זמן גם לאנשים מכיוון שאינה פוגעת בבריאותם ולכן בסוף ההדברה הם יכולים לחזור לביתם ללא המתנה מרובה כפי שאנחנו מכירים מן ההדברה הכימית.

רבים בחרו לבצע אימוץ של הדברת מזיקים בראשון לציון על ידי הדברה ירוקה בזכות היתרונות שלה, מסעדות רבות בוחרות להשתמש באותו השירות של ההדברה הירוקה מאחר והיא גם יעילה מאוד וגם אינה פוגעת באיכות ובמטבח עצמו וכן במוצריו. ישנם סוגים שונים של הדברות ירוקות, לדוגמא למסעדות הומצאה שיטה מוכרת היום הנקראת הדברה אלקטרונית, וכן המחקרים הוכיחו שלהדברה הירוקה יש יתרונות רבים שהם לא רק אותם יתרונות בריאותיים ואקולוגיים והיא אפילו מוכיחה את עצמה כהדברה יעילה יותר מן ההדברה הכימית. החומרים האורגניים מבוססי רעל אך הם מותאמים למזיקים השונים כך שהם לא מבצעים הרג שלהם או השמדה אלא פשוט מותאמים כך שיורחקו מן המקום ולא ירצו לחזור אליו לפחות בזמן הקרוב.

אז מה עלינו לדעת לפני שאנחנו מזמינים שירותי הדברה ירוקה בראשון לציון?

קודם כל חשוב להבין את היתרונות לעומת החסרונות של ההדברה הכימית. ההדברה הכימית כפי שאנחנו מכירים אותה היא הוכיחה את יעילותה אבל היא מחזיקה בבעיות רבות אחרות שמונעות מאיתנו הרבה דברים. לדוגמא לאחר הדברה כימית כלפי כמעט כל מזיק אנחנו מורחקים לזמן מסויים מהבית, מדובר בבעיה קשה מאוד הפוגעת לנו באיכות החיים. לא ניתן ללכת לעבודה ולהכניס את המדביר ולחזור עם הילדים בערב ולפעמים אפילו יש לבצע שינה מחוץ לבית כך שישנן עוד עלויות כלכליות אחרות שעלינו לקחת בחשבון חוץ מהתשלום למדביר על עבודתו וכל זה בכדי לשמור על בריאותנו ובריאות ילדינו כמובן.

האם יש יתרונות אקולוגיים להדברה ירוקה בראשון לציון?

כאשר אנחנו בוחנים את העניין האקולוגי, גם לו יש חשיבות רבה ולכך מספר סיבות. ההדברה הכימית מבצעת השמדה ברוב המקרים או הורגת את אותם המזיקים שאנחנו מעוניינים להוציא מחיינו ולכן אם אתם מחזיקים באורך חיים אקולוגי או טבעוני לדוגמא ואתם נגד הרג או השמדה של יצורים חיים לכם החשיבות של הדברה ירוקה הרבה יותר גבוהה וחשוב שתוודאו עם המדביר שאתם בוחרים לבצע עימו את ההדברה כי הוא משתמש בשיטות של הדברה ירוקה ולא בהדברות כימיות. ההדברה הכימית גורמת למיגור והרחקה של המזיקים אך היא פוגעת בבריאותם ובאיזון האקולוגי ולכן תוודאו תמיד עם המדביר את שיטת ההדברה בכדי שתוכלו להרגיש טוב מבחינת צו מצפונכם שהוא אינו משתמש באותה הדברה כימית.

 

 

 

איך נדע שהמדביר שהזמנו הוא מדביר מקצועי?

דגש שנוסף שעליכם לשים לב אליו הנה מידת המקצועיות של אותו המדביר. איך נדע את מידת המקצועיות שלו? קודם כל צורת הדיבור וההסברים שהוא יביא לכם יתנו לכם את ההרגשה לרמת המקצועיות. הוא יסביר לכם את ההבדל בין סוגי ההדברות, מידת הדילול שהוא עושה וישתף אתכם בכל צעד שהוא מבצע בכדי שתרגישו בנוח ובטוח. ההדברה הנה תחום שמתקדם עם השנים כמו כל תחום שאנחנו מכירים בחיים שלנו, אם אתם תזהו שהוא אינו מעודכן בנהלים תתרחקו ממנו ותבקשו ממנו לא לבצע את העבודה ולהפסיקה מאחר ושימוש שגוי בכל חומר הדברה יכול לפגוע בכם ויותר גרוע בבריאות ילדיכם. מדביר לא מקצועי לא יזהיר ולא יסביר את הוראות הבטיחות בהדברה ואם הוא יעשה דברים שנראים לכם שגויים תבצעו שיקול מחדש ותבקשו ממנו להפסיק את העבודה, עדיף לשלם יותר מאשר לשלם בבריאות. כל סימן שאלה שעולה לכם תשאלו למה ומה הוא מבצע בכדי לקבל הבנה יותר גדולה על הפעולות שהוא עושה. וכמובן שימוש בגוגל הנו מאוד חשוב תעשו עליו חיפוש קצרצר, תקראו ביקורות עליו והיא חשוב תתייעצו עם אנשים קרובים אליכם שכבר השתמשו בשירותי הדברה והם מרוצים, כי המלצתו של אחר יכולה לעזור לכם מאוד.

לאחר סוף עבודתו מדביר מקצועי יסביר ממה כדאי להימנע בכדי שהמזיקים לא יחזרו, הוא ייתן הסבר מפורט ויסביר בדיוק איזה מזיקים עלולים להופיע שוב וכיצד ניתן להימנע מכך בעתיד. חשוב שתדברו איתו ותבינו בדיוק איך ממשיכים מהנקודה ואיך מונעים הגעה של אותם המזיקים בעתיד. וכן כמובן שאת המניעה תבדקו גם בגוגל ותתייעצו עם אנשים כיצד ניתן להרחיק את אותם המזיקים.

לסיכום

חשוב להבין כי המדביר הנו איש מקצוע כמו כל איש מקצוע שאתם פונים אליו ולכן ישנם סוגים שונים של אנשי מקצוע אשר חלקם מקצועיים ביותר וחלק פחות וחשוב לדעת כיצד להתנהל מולם. כאשר אתם מזמינים הדברת מזיקים בראשון לציון תבדקו בדיוק את מי אתם מזמינים וכיצד אתם מעוניינים שיבצע את העבודה. תבדקו את סוג המזיק והמלצה אישית שלנו? תקבלו קצת רקע על ההדברות שמבצעים כלפיו (כן גם כיצד מבצעים את ההדברה הירוקה שלו ולא רק הכימית). אנחנו בקסם הדברות מתחייבים לתת לכם את העבודה הטובה ביותר והמקצועית ביותר בתחום. נשתף אתכם בכל צעד שאנחנו מבצעים בכדי שתוכלו להרגיש טוב ובטוחים ותבינו בדיוק כיצד אנחנו מבצעים את עבודתנו. כמובן נהיה כאן לכל שאלה ונענה עליה.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה