הפרויקט של צרפתי

חלק מאתרי בנייה אלו הינם פרויקטים, במיוחד פרויקט צרפתי בראשון לציון. חברת צרפתי צבי ובניו הינה חברה אשר עוסקת בתחום הבנייה כ-50 שנה. היא מתמקדת בבניית פרויקטים במרכז הארץ הכולל ראשון לציון ומקימה פרויקטים הכוללים שטחים ומשרדים. פרויקטים אלו מנוהלים על פי מנהלי פרויקטים, וניתן לברר במאמר זה כיצד מבצעים את תפקידם.

מנהל פרויקטים בראשון לציון

כפי שנאמר, ראשון לציון הינה עיר אשר רואה לאור פרויקטים חדשים נולדים עם השנים. פרויקטים אלו מעניקים לעיר בנינים חדשים ומודרניים, במחירים נמוכים אשר משפרים את איכות חיים של דייריהם. ובכן, פרויקטים אלו, לרוב כוללים בניינים חדשים עם דירות מרווחות הכוללות מרפסות. עם זאת, הבניינים אלו מעניקים פינוקים כגון חדר כושר, פארק שעשועים לילדים מתחתם וכדומה.

תפקידו של מנהל הפרויקט הינו לנהל את זמנו ולהקפיד על איכות אשר הלוקח דורש. על מנת להבין היטב את נושא זה, ניתן לתת כמה עצות וטיפים לניהול זמן למנהלי פרויקטים בראשון לציון:

  • ראשית, מומלץ לבצע תכנית עבודה ברורה אשר ניתן לחלק בין כל העובדים של הפרויקט. כך, אפשר לחסוך זמן רב מכוון שכל פועל בניין ועובד הינו יודע מה תפקידו יום אחרי יום. עם זאת, תכנית זו פוטרת אותנו מלהתעסק בשאלות לא רלוונטיות או תקלות באמצע הבנייה, כך המנהל פרויקט יכול להתעסק בפרויקט זה.
  • שנית, הפרויקט  כולל אלמנטים רבים אשר המנהל צריך לקחת בחשבון ולעבוד לפי קריטריונים אלו. תפקיד של מנהל פרויקט מקצועי הינו לברר כל נקודה של הפרויקט, על מנת להוציא תוצאות מדויקות.
  • מכוון שזו עבודה אינטנסיבית ולעיתים מורכבת למדיי, מנהל הפרויקט עלול להפסיק מאט זמן. לא מומלץ לעשות זאת, מכוון שפרויקט זה תיפסק ועלול לא להיות מוכן בזמן אשר הלקוח דורש. מנהל פרויקט הינו תפקיד לא פשוט אשר צריך לעבוד במשרה מלאה עד תום הפרויקט.
  • מומלץ להישאר בתפקיד של מנהל פרויקט ולא לנסות לקדם את העבודה בביצועים של תפקידים אחרים. תהליך זו עלול להשפיע על איכות העבודה ואיש מקצוע זה אינו יכול לבדוק אם כל הביצועים מתנהלים כראוי.
  • בנוסף לתכנית עבודה מסודרת, מומלץ שמנהל פרויקט יבצע רשימה יומיומית עם משימות אשר כל עובד צריך לסיים. כך, תוכלו לעקוב אחרי ההתקדמות יומית של הפרויקט בלי הפתעות לא טובות באמצע או סוף הבנייה.

ניתן לסכם בכך שמנהל פרויקט הינו תפקיד חשוב להצלחת הבנייה של פרויקט צרפתי בראשון לציון ובכל הארץ.