4 טיפים - חברת השיפוצים שתדאג לכם לשיפוץ דירה מוצלחשיפוץ דירה יכול להיות סיפור מבהיל וכאב ראש לא קטן. למעשה, בעלי דירות רבים ניגשים לחוויה בהתרגשות גדולה ובציפייה להתחלה חדשה, ובפועל הם נגררים בתוך תהליך ממושך שקשה לראות את הסוף שלו גם מבחינת הזמן וגם מבחינה תקציבית. זו בדיוק הסיבה שבעלי דירות רבים נמנעים מלהתחיל בתהליך כזה.

 

החלטנו להרים את הכפפה ולבדוק האם אפשר לעבור את התהליך הזה אחרת, ואם כן איך עושים זאת.
פנינו ל"סוגרים הכל לדירה" חברת שיפוצים הראשונה בישראל וביקשנו מהם לספר לנו מה הסוד לשיפוץ מוצלח ומשביע רצון. קיבלנו מהם 4 טיפים חשובים, הנה הם לפניכם:

תכנון הוא לא בזבוז זמן אלא הדבר החשוב ביותר!
הניסיון הגדול שיש למומחים של "סוגרים הכל לדירה" עם בעלי דירות שעברו תהליכי שיפוצים לימד אותם מהן הטעויות הקריטיות בשיפוץ הדירה ומה אפשר לעשות כדי למנוע אותן. וזה מתחיל בטעות הראשונה שהיא חוסר התכנון או התכנון החלקי. ברגע שחסר תכנון רציני, מדויק וחכם לשיפוץ, משאירים פתחים לבעיות, להפתעות ולטעויות של בעלי המקצוע, ובסופו של דבר בעלי הדירה מקבלים חזרה את ביתם עם תחושת החמצה כי לא לזה הם התכוונו. לכן, מקפידים ב"סוגרים הכל לדירה" להתחיל את התהליך מתכנון חכם וכולל שמתבצע על ידי מעצבת פנים מנוסה ומקצועית, לאחר מדידת הדירה, ובשיתוף מלא עם הלקוח ועם קבלן השיפוצים שאחראי על הביצוע. יחד עם התוכנית ישנו גם כתב כמויות מדויק ופירוט עלויות של השיפוץ. התכנון המלא מבטיח שלא יהיו חריגות מהתקציב, שלא יתגלו ליקויים שלא זוהו מלכתחילה הדורשים מענה שיפוצי ושהשיפוץ יהיה תואם לציפיותיו של הלקוח.

לא כל ממליץ עושה לכם שירות טוב
הטעות השנייה שבעלי דירות רבים עושים היא בהזמנת בעלי המקצוע בעצמם, מבלי שהם יודעים על מי מדובר ומה איכות עבודתו. פעמים רבות יש נפילות גם עם בעלי מקצוע שהגיעו עם המלצות. חשוב להבין, שאדם שאינו מיומן בתחום לא יכול באמת להמליץ על איש מקצוע כזה או אחר, מאחר ואין לו את הידע או הניסיון הנדרשים כדי לזהות האם העבודה איכותית או לא, ובמיוחד בדברים שאינם בולטים לעין. עם ההקמה של חברת שיפוצים "סוגרים הכל לדירה" הייתה חשיבות גדולה לעבודה עם בעלי מקצוע מן השורה הראשונה, וכך נמנעות הפתעות לא נעימות במהלך השיפוץ.

לשים את כל השיפוץ בידיים טובות
הרצון לחסוך בכסף גורם לבעלי דירות רבים לנהל את השיפוץ בעצמם, וזו הטעות השלישית. חשוב להבין שיש הרבה מאוד מיומנויות שנדרשות מהמפקח על השיפוץ ומי שאמון על ניהולו. דוגמה קטנה למיומנות כזו היא היכולת לתווך בין שני בעלי מקצוע שונים, שלכאורה אין ביניהם קשר וכל אחד שקוע בעבודתו, מבלי לזהות את התלות ואת מידת ההשפעה שיש להם האחד על עבודתו של השני. חוסר יכולת לבצע את הקשר גורם למחדלים גדולים מאוד בשיפוץ שיכלו להימנע בקלות אם הפרויקט היה מנוהל על ידי איש מקצוע מוסמך. עדיף לעיתים לשלם יותר מראש ולישון בשקט, מאשר לשלם הרבה יותר בעתיד ולהינזק. ב"סוגרים הכל לדירה" ממליצים לנו על עבודה עם קבלן שיפוצים רשום ומומלץ, הוא זה שבוחר את אנשי המקצוע והוא זה שמנהל ומפקח על עבודתם. כך תהיו בטוחים שהעבודה נעשית בידיים טובות.

אל תוותרו על אחריות מלאה
השוק הפרוץ של עולם השיפוץ היא את בעלי המקצוע להתנער מאחריות. די נדיר למצוא היום אנשי שיפוץ שיתנו לך אחריות מלאה על העבודה שלהם או כאלה שיעמדו במילה שלהם בענין. ב"סוגרים הכל לדירה" חושבים שבסכומים כל כך גבוהים חובה על איש המקצוע לתת אחריות מלאה על עבודתו, ולכן הם פיתחו מנגנון משומן של חברת שיפוצים, אשר מראש מנטרל את כל הבעיות והטעויות שיכולות לקרות במהלך השיפוץ. זו הסיבה שהם יכולים להרשות לעצמם לתת ללקוחותיהם אחריות מלאה על העבודה, החל משלב התכנון, דרך שלב הביצוע ועד השלב בו הדירה מוכנה ונקייה ומסוגלת לקלוט מחדש את דייריה.

הטיפים באדיבות "סוגרים הכל לדירה שיפוצים",

חברת השיפוצים הראשונה בישראל המגדירה סטנדרט חדש בתחום שיפוץ דירות בישראל - פתרון מקיף למשפצי דירות משלב התכנון ועד למסירת דירה כאשר היא נקייה ומוכנה למגורים. עבודה מקצועית על ידי חברת שיפוצים עם ניסיון רב בתחום שיפוץ דירות וקבלן שיפוצים רשום עם ניסיון של כ-20 שנה בתחום יבטיחו לכם שיפוץ דירה איכותי.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה