האירועים הללו הפכו לטרנד חזק מאוד שכולל בדרך כלל השכרה של מקום ייעודי, אוכל חגיגה, מוזיקה עם די ג'יי, משחקים, ג'קוזי בריכה והרבה מאוד מתנות והפתעות. האנשים שבוחרים לקיים מסיבות רווקים שוכרים לרוב וילות או לופטים ייעודיים, שיכולים לתת מענה מושלם מבחינת המתקנים, הפרטיות והשירותים הנלווים.

הלופטים הללו הם מרשימים מאוד, הם בנויים כמו דירות רווקים יוקרתיות ויש בהם את כל מה שצריך: ג'קוזי או בריכה, קונסולות משחק, שולחנות פינג פונג או סנוקר, אזור ריקודים, ספות מפנקות ועוד. המקומות הללו נועדו כדי לתת לאורחים את כל מה שהם צריכים כדי לערוך מסיבת רווקים בלתי נשכחת, מבלי להפריע לשכנים ומבלי הצורך לנקות אחריהם. זאת בניגוד לווילות, שבדרך כלל שייכות לאנשים פרטיים ויש צורך להחזיר את הנכס מסודר, לפחות במידה מסוימת.

בנוסף, כאשר רוצים להזמין שירותים מסוימים למסיבת הרווקים, כמו הזמנת אוכל או בידור מכל סוג, זה דורש לוגיסטיקה מותאמת ולכן, יש למצוא את המקום האידיאלי. ראשון לציון היא עיר שיש בה הרבה לופטים מתאימים ויותר מכך, הם נמצאים קרוב להרבה מאוד מקומות שיכולים להעניק את אותם שירותים נלווים.

בחירה גאוגרפית

יתרון נוסף של לופט בראשון לציון הוא הקרבה למרכז. הרבה מאוד וילות נמצאות במקומות רחוקים, מה שלא נוח להרבה מאוד אורחים. כאשר עורכים את מסיבת הרווקים בתוך לופט ראשון לציון כל אחד יכול להגיע בקלות, למצוא את המקום, ואפילו לבחור אם להישאר לכל הלילה, או לחזור הביתה באותו יום. לופט לאירועים בראשון לציון יכול להתאים גם למסיבות רווקים קטנות וגם לכאלו שהם יותר גדולות, שכן המבחר הוא רחב מאוד.

כאשר בוחנים את ראשון לציון אירועים כיעד פוטנציאלי רואים שהנושא מאוד מקובל ובעלי הלופטים גם מאוד עוזרים מאוד לשוכרים בכל נושא שיש. היתרון הכי גדול בבחירת ראשון לציון אירועים קרובים ונוחים, אליהם כל אחד יכול להגיע מבלי להתאמץ יותר מדי. בנוסף ראשון היא נוחה יותר מבחינת גישה וחנייה, ואפשר להשיג תו חניה ראשון לציון די בקלות.

הלופטים הראשל"צים מעוצבים בצורה מרשימה ויכולים גם להתאים את עצמם מבחינת בחירת האלמנטים העיצוביים. חשוב להזמין לופט עם כל האלמנטים הנכונים, עם בעל נכס עוזר, עם אוכל טוב ובעיקר לתכנן טוב מראש את כל הפעילויות. זה הערב בו אפשר להתפרע ולהשתגע לפני החתונה, ויש הרבה אנשים שיגידו שהם נהנו יותר במסיבת הרווקים שלהם מאשר בחתונה עצמה.