מקוריות היא מילת המפתח בכל מה שכרוך בעריכת אירוע חשוב וחד פעמי. בעלי האולמות בראשון לציון יהיו בדרך כלל פתוחים לכל מיני רעיונות מקוריים, אך בכל מקרה מומלץ לוודא מראש לגבי אטרקציות שונות שאנו מעוניינים לשלב באירוע.

מה חשוב לבדוק באולם אירועים?

כל אולם אירועים ינסה למכור את עצמו ולא להישאר ריק אפילו ערב אחד במהלך השנה. עובדה זו מביאה את בעלי האולמות לעגל פינות ולעיתים תתקלו באולם שלא מצויד ברישיון מתאים או טרם חידש אותו. כאשר אתם מגיעים לאולם שנראה לכם מתאים עבורכם, חשוב להיפגש עם הבעלים ולוודא את כל עניין הרישיונות והביטוח, כך שתוכלו לערוך את האירוע בראש שקט.

כדאי גם לברר בנוגע לתעודת הכשרות של המקום. רבים לוקחים זאת בחשבון ונושא זה חשוב לאורחים ולמוזמנים שיגיעו לאירוע וירצו לאכול מזון כשר. תמיד יהיו אורחים שומרי מסורת ולא כדאי לגרום להם עוגמת נפש אחרי שכבר הגיעו לאירוע.

לא רק גני אירועים

אמנם גן אירועים הוא רעיון יפה שעשוי להתאים לסוגים רבים של אירועים חשובים, אך לא תמיד יתאים לנו גן אירועים, שכן מזג האוויר עשוי לחבל בתכניות ולהפוך את הבחירה לבלתי מוצלחת בעליל. ישנם אולמות אירועים בראשון לציון שיספקו לכם כל מה שדרוש על מנת להכניס את האורחים לאווירה המתאימה, כך שאין כל צורך להתפשר וניתן בקלות רבה למצוא אולם מתאים בראשון לציון.

ראשון לציון היא עיר מרכזית שנמצאת ברחק של חצי שעת נסיעה מתל אביב רבתי. עובדה זו מאפשרת לערוך חתונה, בר מצווה או ברית מילה מבלי לחשוש מכך שהאורחים יבריזו או יתקשו להגיע למקום. מרבית האולמות בעיר מפוארים מאוד ונמצאים במקומות קלים להגעה ללא כל בעיות של חניה. קל מאוד להגיע לעיר גם מכיוון דרום, ותשתית הכבישים היא נוחה ובטוחה כך שההגעה תתבצע במהירות.

קייטרינג פנימי או חיצוני

חלק משמעותי מהאירוע שלנו מדבר על האוכל שיוגש במהלכו לאורחים. ניתן לבחור בין קייטרינג של אולם האירועים שעשוי להיות טעים ואיכותי, או הזמנה של חברת קייטרינג חיצונית, כאשר האפשרויות הן רבות מאוד. החל מקייטרינג חלבי ועד לבשר על האש וגחלים, כל אחד ומה שמושך אותו. מגשי אירוח גם הם אופציה מעניינת שתתאים לאורחים צעירים שאין להם בעיה לגשת ולמלא את הצלחת בכוחות עצמם. אם מדובר על קהל יעד מבוגר אז עדיף לשכור חברת קייטרינג עם מלצרים שיגישו את המנות לשולחן.

מומלץ לערוך סיבוב של טעימות ולראות מה הכי מדבר אליכם. התחרות בין חברות הקייטרינג היא גדולה מאוד, ועל כן כדאי לנצל זאת על מנת לקבל שירותים טובים יותר ומגוון רחב של מנות לאירוע. בכל  מקרה מומלץ להשקיע מחשבה רבה ביום זה שנחשב למאוד חשוב. לא כדאי להתפשר על רמת השירות, אך כדאי להשאיר קצת כסף בצד לירח הדבש שלכם.