רבים מוצאים שכייף להתעורר בכל בוקר בעיר נמל מרתקת אחרת, לגמוע מהנופים שנמצאים ממש מתחת לאפכם במרחק של כמה שעות טיסה שתוביל אתכם לשיט בספינה חלומית ובמסלולים שיגרמו לנשימתכם לעצור. אין צורך לארוז מזוודות, לשלם הון על מלונות שלא כולם ברמה שאתם אוהבים, מבלי לשבור את הראש לגבי טיולים או סיורים ומציאת תחבורה ציבורית מתאימה במדינות שאינכם מתמצאים בהן היטב.

 

להכיר מספר רב של מדינות בשיט אחד

היתרון הרב בשיט במדינות אירופה, הינו האפשרות להכיר מדינות רבות בפרק זמן שבין שבוע לעשרה ימים. למשל תוכלו להתחיל בשיט בקפריסין ויוון ולהמשיך לספרד או איטליה, להמשיך לכיוון ארצות סקנדינביה או נורווגיה לבקר בפיורדים המדהימים, להפליג בים הבלטי ולבקר בערי נמל מדהימות כגון שטוקהולם או אוסלו. היתרון הבולט הנוסף, הינו החיסכון הכספי הרב. למרות שמדובר על שיט באירופה, המחיר שתשתלמו יהיה בדולרים, כאן צפוי לכם חיסכון משמעותי מול שער מטבע היורו שהוא לרוב גבוה. זהו נופש שונה שבו אתם משלבים טיסה מנתב"ג, עד לעיר הנמל שממנה תתחילו את הקרוז החלומי שלכם.

 

הזדמנות לנופש רומנטי בשייט במדינות מדהימות באירופה

שייט באירופה, מתאים לכל מיני קהל יעד, אם צעירים, מבוגרים, חופשה רומנטית או עם ילדים. קרוזים לאירופה, נעשים באוניות גדולות ומפוארות יותר ומתאימות גם למשפחות עם ילדים תוכלו לשוט לאיי יון הקסומים, לתורכיה או לוונציה. גם שיט בקרואטיה הקסומה והפסטורלית, או למי שמעוניין לשוט למערב אירופה כגון איטליה וצרפת או לשלב טיסה ולהמשיך לאנגליה. רמות המחירים משתנות בין חברות השייט השונות. יש לבצע את ההזמנה בזמן ואפילו מומלץ לשריין מקומות לקרוז, כחצי שנה לפני מועד הקרוז. ישנן חבילות שייט שונות, אשר ניתן אפילו למצוא חבילה הכוללת השכרת רכב וחלק מהחבילות כוללות גם את מחיר הטיסות.

 

לשוט בין חופים זהובים וערי נמל עתיקות במזרח התיכון

הערים באירופה, ידועות כערים עם אנשים ידידותיים והן בעלות מזג אוויר נוח ונעים לסיורים השונים שתבצעו בהן. ישנם חופי ים רבים בעלי אופי מיוחד ושונה. מסלולי השייט עוברים בין החופים הזהובים וערי נמל עתיקות וציוריות בים התיכון במזרח. האוניות היוצאות לשיט באירופה, מכילות עד 4,000 נופשים. חדרי האירוח הם מסוגים שונים, חלק כוללים חדרים מפוארים עם מרפסות לים או סוויטות מפוארות. עם הגעתכם לאוניה, אנשי הצוות ייקחו מכם את המזוודות וידאגו לכוון אתכם לחדרים שהזמנתם. גם באוניה לא יהיה לכם רגע אחד של שעמום, היות והאוניה מלאה באטרקציות, כגון בריכת שחייה ענקית, בילוי בערב, בר, מסעדות, חנויות ועוד.