מחשבה שלא מרפה ולא נותנת מנוח. כל הסימנים מראים שיש דברים בגו אבל ההוכחה הניצחת זו שאפשר יהיה לעמת את הבוגד או הבוגדת איתם ושישמשו נגדם בהליך הגירושים, מישהו צריך להביא את ההוכחות האלה וזה הזמן לפנות לגוף מקצועי כמו חוקר פרטי בגידות.

אבל לא רק כאשר יש חשד לבגידה יש לחוקר פרטי תרומה בהליך גירושים. זה נכון לכל הקשור באינפורמציה שצד אחד מעוניין להשיג על הצד השני כדי שיהיה לו מידע מדויק שילווה אותו או אותה בהליך המשפטי.

הליך גירושים אינו דבר פשוט, כאשר מדובר על אינטרסים של כסף, משמורת על הילדים, אגו ואמוציות שמתערבבות עם תחושת כאב, עלבון, כעס ונקמה. לעיתים זה מרגיש כמו שדה קרב שצריך להגיע ערוכים עם הארסנל המתאים.

חוקר פרטי בגירושים יש לו את היכולת לעבוד מאחורי הקלעים ולהשיג מידע שלבן או בת הזוג אין מושג עליהם. למשל לבצע חקירה כלכלית, לראות האם בן הזוג מעלים כספים או רכוש, האם הוא מנסה להראות מצג שווא בנוגע לנכסיו כדי שהצד השני לא יזכה בנתח מהם בגירושים.

מעוניינים שכור את שירותיו של חוקר פרטי לשם תהלי גירושים, להלן כמה דברים שעליכם לשים אליהם לב:

  • דיסקרטיות מלאה, אל תשתפו אנשים בהחלטה ואל תתייעצו עם קרובים ומכרים, עשו זאת בהחלטה שלכם ובחיסיון מוחלט, כך לא יהיה חשש שהצד השני יגלה ויפגע בהוכחות.
  • בדקו היטב את המשרד/החוקר, פנו למשרד בעל מוניטין וניסיון רב בתחום, תבקרו במשרד ותערכו ראיון לחוקר ובדקו את רישיון החוקר.
  • תעלימו כל פרט שיכול להסגיר שפניתם לחוקר פרטי, על תתקשרו מהטלפון בבית, אל תשמרו את כרטיס הביקור של החוקר או המשרד כדי שבן הזוג לא יגלה
  • תנו לחוקר לעשות את העבודה, ספקו את כל המידע גם הרגיש והמביך ביותר, זה יעזור לו לבנות את התיק ולסייע לכם בתהליך

 

התמונה והכתבה באדיבות עמי ג'רבי - חוקר פרטי