אם אתם רוצים נסיעה מושלמת בלי הוצאות גדולות מדי, אם אתם מחפשים חופשה איכותית באווירה של אירופה, בלי לקרוע את הכיס, הפתרון הטוב ביותר בעבורכם הוא צימרים בצפון. היום אפשר להשיג הכול באיכות הגבוהה ביותר, בלי לשבור חסכונות. בואו איתנו, יד ביד, ונסביר לכם בדיוק איך עושים זאת.

תמונה: ביקתפוז וקלמנטינה, גליל המערבי , לימן

מחפשים צימרים בצפון? לחצו כאן: https://www.ttt.co.il/צימרים_בצפון.html

מהי החופשה הישראלית המושלמת ולמה היא מזכירה את שוויץ רק זולה יותר?

החופשה הישראלית המושלמת היא זו שלא צריך להוציא עליה הרבה כסף, אבל מקבלים בעבורה הרבה מאד. מה זה הרבה מאד? אווירה איכותית, שמש, חוף ים או בריכה, אוכל טוב שמבשלים לבד, מצרכים איכותיים שקונים לבד, בית מאובזר, ובלי אנשים מציקים שיושבים על הווריד. הישראלים אוהבים שקט, אוהבים להתנהל לבד, וזוהי החופשה המושלמת בעבורם. בנוסף, ישראלים רבים גם מעדיפים לנסוע למקומות מוריקים ושקטים, עם נוף יפה ושקיעה מקסימה. את זה אפשר להשיג בישראל, אבל לא בהרבה מקומות. איפה כן אפשר להשיג את כל זה? גם נסיעה איכותית, גם בית על רמה, גם אווירה של שקט, וגם מחיר טוב? צימרים בצפון הם הפתרון המושלם בעבורכם!

מהם צימרים ולמה הם עדיפים על כל מלון?

צימרים הם פתרון מעולה על כל מלון או נסיעה לחו"ל בשנים האחרונות, בדגש על כ-15 שנה. מה שפעם התחיל כאלתור שמטרתו הוא להגדיל הכנסה, היום נחשב לחוויית אירוח מדהימה בכל רחבי הארץ, בדגש על צפון הארץ. צימרים בצפון עדיפים על כל מלון בצפון, מכמה סיבות עיקריות. ראשית, המחיר הוא כרבע ממחיר של מלון, בתמורה לאותה מיטה, ג'קוזי, נוף וניקיון. בנוסף, אתם לבד, דבר חשוב מאד בעבור אנשים שרוצים קצת שקט, בלי אנשי שירות מציקים ובלי תורים מעיקים. אתם גם לא תתקלו באנשים שאתם לא רוצים לראות. הבריכה רק שלכם. והכי חשוב, ספונטניות. בדרך כלל מלונות מבקשים שתקבעו מולם מראש. כאן, אפשר גם משבוע אחד לשבוע הבא.

מי מחפשים צימרים בצפון?

לרוב מי שמחפשים צימרים בצפון הם זוגות, שרוצים נסיעה רגועה וכיפית, אך גם קצרה וזולה. זוגות רומנטיים בין אם נשואים שאין להם כסף למלונות יוקרה, או כאלו שלא רוצים להשאיר את הילדים לבד זמן ארוך מדי, או כאלו שלא רוצים שיתפסו אותם על חם, כי הם זוג דיסקרטי. כך או כך, צימרים בצפון מעניקים את כל מה שצריך: בריכה, חצר, נוף יפה, אווירה אינטימית ופרטית, ומחיר טוב.

כמה עולים צימרים בצפון?

צימרים בצפון לא עולים כל כך הרבה כסף, הם הזולים ביותר מבין שלושת חלקי הארץ. לעומת זאת הם מעניקים המון: אווירה, נוף, אטרקציות ועוד. המחיר הממוצע של צימרים בצפון הוא כ-500 עד 800 שקלים ללילה לזוג, לפעמים קצת יותר. כמובן שיש גם מבצעים רבים, והמחיר משתנה ביחס לכמות הלילות, אם זה באמצע או בסוף השבוע או חג ועוד.

מה אתר TTT יכול להציע לכם?

האתר TTT מיועד בדיוק לזוגות ואנשים כמוכם שרוצים חופשה מהירה ולא יקרה בצפון. אם אתם מעוניינים בחופשה ברמה גבוהה, האתר שלנו מציע לכם צימרים בצפון באיכות מאושרת, עם כל המידע, התמונות ופרטי הקשר. ואל תשכחו להסתכל על המבצעים שלנו!