לא רק שהפריט יראה יותר טוב באריזה או בקופסה הייעודית לו, הוא גם יראה את ההשקעה בדברים הקטנים ויעלה את הערכת הרוכש לעסק עצמו. מהן האפשרויות העומדות בפניכם במיתוג הפריטים?

שקיות נייר ממותגות – אם אתם מוכרים פריטים ומגישים אותם באריזות של שקיות נייר, תוכלו למתג את שקית הנייר עצמה. ניתן לעשות זאת על ידי הדפסה על השקיות מראש, או אפילו על ידי חותמת או מדבקה שתכינו בעצמכם ותדאגו להדביק על גבי כל שקית נייר.

שקיות ניילון – שקיות ניילון הן פתרון פשוט יותר לאריזות, אך אפשר להפוך אותו ליפה ומרשים באותה מידה. לוגו על שקית ניילון הוא מאוד נפוץ, כמעט בכל רשת גדולה שאנו רוכשים בה, המוצרים מגיעים בתוך שקית ניילון ממותגת. השקיות שלכם לא חייבות להיות משעממות ובנאליות, אלא מצוירות או במגוון צבעים. אתם יכולים להחליט ששקית הניילון לא תהיה אריזות ממותגת, אך תגיע בצבעי הלוגו שלכם ובכך תתאים לאריזה כולה.

קופסאות לתכשיטים – במקרה של תכשיטים, האריזה אפילו חשובה יותר מהתכשיט. אריזת התכשיט היא הדבר הראשון הנגלה לעין, והיא נותנת את הטון לתכשיט שנמצא בפנים. אם האריזה בצורה מרובעת, כנראה יש בפנים טבעת, אם היא גדולה יותר, אולי שרשרת. האריזה חשובה לצורך גורם ההפתעה של מקבל המתנה. אפשר להתאים את קופסאות התכשיטים לצבעי המותג, ואף להדביק עליהן מדבקה או להטביע עליהן חותמת, כדי שכולם ידעו מהיכן התכשיט. האריזה הופכת את התכשיט ליוקרתי אפילו יותר ממה שהוא באמת, יוצרת ציפייה וממש מהווה את גורם החוויה בקבלת תכשיט מתנה. בנוסף, במידה ומקבל המתנה ישמור את הקופסה לצרכים אחרים, הלוא הלוגו שלכם יופיע ולקבל במה נוספת, מעבר לזו שבמעמד קניית וקבלת התכשיט.

עטיפות נייר – עטיפות נייר נועדו לעטוף את המתנה המיועדת. מטרתן לשמור על אפקט ההפתעה בעיני מקבל המתנה, החוויה בפתיחת המתנה וקריעת העטיפה מהווה חלק חשוב בתהליך קבלת המתנה. כדאי מאוד להשקיע באריזות ובעטיפות הנייר, כי זהו הדבר שרואים לפני הרגע המכריע של פתיחת המתנה. העטיפות יכולות להיות בצבעי המותג, או בציורים המתאימים לאופי המותג, או בצבע אחיד ועליו להטביע חותמת או להדביק מדבקה. גם צורת העטיפה חשובה – ככל שאריזה תהיה יותר מסודרת ואסתטית, כך יותר כיף לקבל אותה. אפשר למצוא צורה מיוחדת לעטוף את המתנה ולהוסיף אלמנטים כמו סרט קשירה או גלויה קטנה שיוסיפו למראה העטיפה.

אז ראינו שלכל צורה של הגשה יש פתרון מיתוגי, וכדאי לחשוב על הדרך הטובה ביותר לשדרג את הפריטים שלכם וליצור להם ציפייה לפני קבלתם. השקעה באריזות ממותגות נותנת אפקט שיווקי חשוב מאוד, גם ללקוח וכמובן שלעסק.