למי כדאי לבחור בשירות השכרת פיגום נייד?שירות השכרת פיגום נייד הינו שירות המאפשר לכם לשכור פיגומים לזמן בו אתם זקוקים להם, פיגומים שניתן להזיז ממקום למקום ולהתאים על פי הצרכים שלכם.

היום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המציעות פיגומים ניידים להשכרה, אך לפני שאתם בכלל פונים לחברה כזו חשוב מאוד שתדעו האם מדובר בשירות שבכלל מתאים לכם, האם באמת נכון עבורכם להשכיר פיגום, או שמא עדיף ומשתלם יותר עבורכם לרכוש פיגום שישמש אתכם באופן קבוע.

איך תחליטו? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו מידע חשוב שיבהיר לכם את התשובה.

עבודה קבועה או חד פעמית?

בכדי להחליט האם שירות של השכרת פיגום נייד הינו שירות שמתאים לכם או לצרכים שלכם, עליכם קודם כל להחליט האם מדובר בעבודה קבועה או בעבודה חד פעמית. אם יש לכם חברה לבניה או שיפוצים ואתם עוסקים בעבודות המצריכות פיגומים באופן קבוע, עדיף לכם לרכוש פיגומים ניידים אשר יוכלו לשמש אתכם בכל עבודה שתרצו לבצע, ותוכלו להזיז אותם ממקום למקום. לעומת זאת, אם מדובר בעבודה חד פעמית, כמו במקרה בו אתם רוצים לצבוע בעצמכם את הקירות החיצוניים של הבית שלכם, או לבצע עבודת שיפוצים מסויימת, יהיה הרבה יותר משתלם עבורכם להשכיר פיגום שישמש אתכם באופן חד פעמי.

עסקים מתחילים בתחום הבניה

גם אם יש לכם עסק בתחום הבניה, ואתם זקוקים לפיגום נייד לעבודות שונות, ייתכן כי אתם לא זקוקים לו באופן קבוע עד שכדאי לרכוש כזה, או שאין לכם מספיק מקום לאחסון של פיגומים ניידים באופן קבוע.

לדוגמא, עסק מתחיל בתחום הבניה לא תמיד יקבל עבודות המצריכות פיגומים, ולכן עליו לשקול היטב האם הוא נדרש לבצע רכישה אשר כוללת הוצאה כספית גבוהה יחסית באופן מידי, או לבצע השכרת פיגום נייד על פי הצורך ורק כאשר השימוש יהיה תכוף יותר לרכוש פיגומים קבועים עבור העסק.

חשוב לזכור - רכישה מתאימה לשימוש קבוע, ולאנשים שיש להם מקום אחסון מתאים עבור הפיגומים. אם לא מדובר בשימוש קבוע, ואין לכם מקום אחסון, בצעו השכרת פיגום נייד על פי הצרכים שלכם.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה