אפשרויות הלוואה לפתיחת עסק חדשקמתם עם רעיון חדש בבוקר? מזל טוב, אבל הרעיון שלכם לא שווה כלום עד שלא תיקחו את עצמכם בידיים ותחליטו לעשות אתו משהו.

על מנת להקים עסק, כל אחד צריך סכום הון מסוים על מנת לפתוח את העסק. מהיכן משיגים את ההון? כיצד מתחילים להפעיל את העסק? במאמר זה נעסוק בדברים הדרושים לקבלת הלוואה, ומהיכן תקבלו הלוואה לעסקים חדשים.

היכן מתחילים?

קודם כל, התחילו בכך שאתם משיגים אישור לעוסק פטור לעצמכם. הרווחים שלכם עדיין לא גדולים מספיק בשביל לפתוח עוסק מורשה, ככה שאתם יכולים להתחיל מתואר של עוסק פטור ולהיות פטורים ממיסים. מהרגע שפתחתם עוסק פטור, אתם יכולים להתחיל את שלב גיוס הכספים

חיילים משוחררים? – קבלו את הפיקדון

הפיקדון שלכם יכול לשמש אתכם כחלק מהסכום ההתחלתי לעסק. לאחר שקיבלתם אישור ממס ערך מוסף, מס הכנסה ומביטוח לאומי, גשו לאחד הבנקים אשר מתעסקים עם העברת כספי פיקדון, ומשכו את הכסף אליכם.

הלוואות עם ריבית גדולה – הלוואת בנק

בנקים יודעים שעסקים קטנים ומתחילים הם עסקים מסוכנים, ולכן הריבית שלהם תהיה גבוה יותר משאר מקומות ההלוואה. הבנק ידרוש שיהיה לכם סכום התחלתי מסוים בבנק שמצביע על הכנסה לחשבון שלכם, ככה שתוכלו להחזיר את הכסף שתקבלו לבנק, ורק בתנאים אלה תוכלו לקבל הלוואה לפתיחת עסק.

קרן עם דרישה להון עצמי

קרנות אלה גופים פרטיים, או גופי ממשלה אשר תומכים בהקמת עסקים חדשים, והרווח שלהם הוא על הריבית המעטה שאתם מחזירים להן, אך ההלוואה מהן תהיה נוקשה יותר. קרנות רבות דורשות לפחות 20% הון עצמי על מנת שיוכלו לוודא שיש לכם את סיכוי להחזיר את הכסף שהלוואתם.

קרן ללא דרישה של הון עצמי

ישנן קרנות שהן לרוב פרטיות, אך גובה ההלוואה שלהן לא יהיה מרבי, ולכן ההלוואה מהן קשה יותר. קרנות אלה תומכות בבעלי עסקים קטנים ומתחילים, ונוטים להביא את ההלוואה הזאת עם ריבית נמוכה למשך זמן ארוך יותר על מנת שבעל העסק יוכל להתקדם בראש שקט ללא דאגה, מתוך אמונה שדאגה לגבי ההלוואה לא תביא אותם לתוצאות טובות.

משקיעים – האנשים התומכים

אלה הם אנשים ללא קשר לגופים מסוימים, שמוכנים להשקיע בעסקים, ולרוב ללא ציפייה להחזר, זאת אומרת שאם הכסף התבזבז ולא היה שום תועלת, אז ההפסד הוא על המשקיעים. לרוב, המשקיעים יידרשו אחוז מניה מסוים של החברה במידה והם רואים בה פוטנציאל, על מנת שהם יוכלו להרוויח. ההשקעה שלהם בכם משתלמת להם הרבה יותר. דוגמה גדולה היא דונאלד טראמפ, האדם שהפסיד המון כסף, ובוא זמנית הרוויח כסף רב. נכון, ,קיים סיכוי של הפסד, אך המחשבה מאחורי היא שכל עסק שהם משקיעים בו, הוא יניב רווחים.

עשו את הבחירה החכמה ביותר לעסק שלכם, נכון שצריך להאמין בעצמכם, אך בנוסף תפעלו בחכמה, הרוויחו, הצליחו ורוממו את העסק.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה