אחת הבעיות הכי גדולות שעושים בבניית אתרים אומר מומחה פרסום בגוגל, שיש כל מיני חברות אינטרנט שמעסיקות בוני ומעצבי אתרים לא ממש מקצועיים בלשון המעטה "לא כל אחד שבנה לבת דודה שלו אתר, הוא מומחה של בניית אתרים" אומר המומחה שלנו.

אחת הבעיות שרואה המומחה היא חוסר התאמה בין התדמית שהאתר רוצה ליצור לבין מה שקורה בפועל.

חייבת להיות הלימה בין המוצר או השירות לקהל היעד. אם למשל עסק של מיזוג אוויר מקים אתר שמשדר יותר מדי יוקרה, הלקוחות עלולים לתפוס אותו כיקר מדי ולא ליצור אתו קשר לכן זהו פספוס מבחינת קהלי היעד.

אתר ההיסטוריה מאוד חשובה!

אם יש לכם עסק שהוא מותג, הוא בוודאי לא התחיל כמותג אלא הפך לכזה בגלל הייחודיות שלו.

קחו לדוגמה את יקבי ראשון לציון, פרק שלם באתר שלהם מוקדש להיסטוריה שלהם ולא במקרה,  היא חלק מההצלחה הגדולה של היקב הזה שהוא הראשון בארץ.

קצת היסטוריה: הברון אדמונד דה רוטשילד היה זה ששלח גנן לבדוק את הקרקע במושבה, וזה המליץ של שתילת גפנים.

בשנת 1887 הוקם היקב הזה, ניטעו 300,000 זמורות וכל שנה חוגגת ראשל"צ את חג היין.

כאשר מדובר במותג, חשוב מאוד גם באתר וגם בתהליך המיתוג שלו לתת משקל להיסטוריה שלו.

אולי רק דף נחיתה?

בעלי מקצועות רבים באזור ראשון לציון וסביבתה, פונים אלינו כדי שמעצב עבורם דפי נחיתה.

מהם דפי נחיתה? דפי נחיתה הם סוג של מודעה דיגיטלית המציגה בצורה תמציתית וקצרה שירות או מוצר, ומזמינה את הגולשים לקבל עוד מידע, ליצור קשר, לבצע הזמנה ועוד.

בדרך כלל הדבר הכי חשוב בדף נחיתה, זה שהמידע יהיה קצר וברור. כל מי שגלש לדף יבין מיד מה הוא מציע, הגלישה בדף תהיה חלקה ונוחה וכמובן שטופס צור קשר יהיה במקום בולט.

דף נחיתה הוא אמצעי חשוב עבור הרבה עסקים קטנים ובעיקר עונתיים כמו למשל הרחקת יונים, אומר מומחה של בניית אתרים בראשון לציון. הדף מציע את השירות התקופה "החמה" של השירות הזה והצפי הוא שגולשים ישאירו פרטים ויצרו קשר עם איש המקצוע.

חברת בניית אתרים שעושה גם פרסום בגוגל תדע לייעץ להם האם אתם זקוקים לדף נחיתה או לאתר. בדרך כלל דף נחיתה מזמין שיחת ייעוץ או היכרות או שהוא משווק שירות או מוצר אחד, אתר הוא משהו יותר מעמיק ומקיף.

יש לכם חנות בראשון לציון- אתם חייבים אחת ברשת!

84% מהישראלים מבצעים את הרכישות שלהם ברשת. הנתון הזה אומר הרבה מאוד, על אפשרויות השיווק שיש לחנויות ברשת, וכדאיות של פתיחת אתר חנות מקוונת.

הרבה חנויות כבר הפנימו שהישראלים לא רק שלא פוחדים לעשות רכישות ברשת, הם במקום שלישי בעולם ברכישות שלהם.

הרבה יותר נוח לשבת בכורסא ולהזמין דברים באינטרנט, ואפילו מזון מאשר לצאת החוצה בחום הגדול, לחכות בפקקים, לעמוד בתור וכו', מכאן אפשר בהחלט להבין מדוע אנשים מעדיפים לעשות קניות ברשת.

גם ראשון לציון מככבת עם חנויות מקוונות. חברת בניית אתרים אומרת היא הקימה לא מעט חנויות מקוונות לעסקים בעיר שהבינו איפה נמצא היום הכסף והלקוחות. הם לא סתם יושבים מול המחשב הם קונים עוד ועוד.