אינסטלטור 24 שעות- שירות חשוב וחיונייש רק דבר אחד יותר מרגיז מאשר תקלה בצנרת או במערכת הביוב וזה תקלה בצנרת או במערכת הביוב באמצע הלילה או בשבת. אינסטלטור 24 שעות הוא האיש שיכול להציל אותנו במצב כזה וכמו שיש רופא חירום ושירותי חירום נוספים טוב שיש גם שירותי אינסטלציה בכל שעות היממה.

חשוב להדגיש כי אינסטלטור 24 ביממה הוא איש מקצוע לכל דבר, עצם העובדה שהוא זמין ונגיש בכל זמן אינה אומרת שזה אמור להגיע על חשבון המקצועיות שלו או על חשבון הידע שלו.

הזמינות של אנשי המקצוע נובעת מהצורך של האנשים לתיקונים בכל שעות היום. אף אחד מאיתנו לא יכול לקבוע או לבחור באיזה יום או באיזו שעה הצינור התפוצץ או שהביוב יציף את הבית. אינסטלטור 24 שעות שעובד גם בחגים, גם באמצע בלילה וגם בשבת הוא האיש שיכול להציל אותנו ברגעי המשבר.


אינסטלטור 24 שעות- תקלות שלא סובלות דיחוי

אינסטלטור 24 שעות ביממה כמובן גובה מחיר גבוה יותר מאשר אינסטלטור שמגיע בשעות השגרתיות. אי לכך ובהתאם לזאת, מומלץ שלא להזמין איש מקצוע סתם באמצע הלילה אלא רק אם אכן מדובר בתקלה שאינה סובלת דיחוי. לפעמים התקלות יכולות לגרום לנזקים לא קטנים בבית אך אם אין הצפה רצינית של מים או כל דבר אחר שיכול לסכן את חיינו מומלץ לחשוב פעמיים טרם הזמנת איש המקצוע.

לצערנו, הרבה מאוד פעמים יש תקלות שאינן סובלות דיחוי. למשל צינור שהתפוצץ ומציף את הבית זו תקלה שחייבים לסדר מיד ועכשיו אחרת המים יכולים להגיע במגע עם חשמל ולגרום לאסון גדול. איש מקצוע שעובד 24 שעות ביממה רגיל ומנוסה בסיטואציות האלו ואם אתם זקוקים לאינסטלטור 24 שעות ביממה שיגיע לביתכם אל תהססו להתקשר ולהשאיר את התקלה מאחוריכם.

 

לחזור לישון עוד באותו הלילה

לפעמים אנו מגלים תקלה רצינית בברז, בצנרת, בביוב או בכיור בשעות הערב המאוחרות ובטוחים שהלילה אנחנו הולכים לעבור לילה לבן ללא שעות שינה. הזמנה מהירה של איש המקצוע עשויה להשאיר אתכם עם שעות שינה לא מועטות עוד באותו הלילה וזה בעקבות טיפול יעיל ומהיר שאפילו אתם לא חשבתם שהוא יכול להיות כזה מהיר. לא תמיד תקלה רצינית חייבת להרוס לחלוטין את שגרת החיים שלכם, לפעמים מה שנראה לכם כמו תקלה חמורה תהיה דווקא פשוטה מאוד לאיש המקצוע.

לכולנו קרה שבאנו לצאת מהבית או שכבר הכנו את עצמו לשינה ואז ראינו את התקלה המרגיזה שמצריכה מאיתנו איש מקצוע בדחיפות. במצב כזה אל תנסו לתקן את התקלה בעצמכם, התקשרו לשירות אינסטלטור 24 שעות ותוכלו להיות רגועים ובטוחים שגם שמתם את התקלה מאחוריכם וגם השארתם אותה מחוץ לחייכם בתקופה הקרובה. אינסטלטור 24 שעות ביממה זמין עבורכם בכל מצב ורמת הידע והמקצועיות שלו כמובן אינה נופלת מרמת הידע והמקצועיות של כל איש מקצוע אחר. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה