מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל מינה את איתי מתיתיהו למנהל שיווק, תקשורת וקשרי ממשלמרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל הודיע היום כי מינה את איתי מתיתיהו לתפקיד מנהל שיווק, תקשורת וקשרי ממשל. מתיתיהו יחליף את גל בן דור, שמילאה את התפקיד בשנתיים וחצי האחרונות. ההנהלה במרכז טאוב מעריכה את תרומתה לפיתוח מערך השיווק והתקשורת במרכז טאוב ומאחלת לה הצלחה רבה בתחילת לימודיה לתואר שני בארה"ב.

איתי מתיתיהו, רואה חשבון בהשכלתו, כיהן במשך שלוש שנים כסגן יו"ר ומנכ"ל אגודת הסטודנטים במסלול האקדמי במכללה למינהל. לאחר מכן הקים את "מתעוררים", תנועה חברתית שמטרתה לשלב צעירים כחלק פעיל במרחב העירוני ולהכשיר צעירים ונוער לפעול במרחב הקהילתי דרך עיסוק בחינוך ומנהיגות. כמו כן, בשנה האחרונה הקים מתיתיהו את "הדרך הקלה להתנדבות", פרויקט המאגד תחתיו כ-60 עמותות והזדמנויות לתרומה לקהילה, במטרה להנגיש מידע לאנשים שמחפשים מקום התנדבות.

בתפקידו במרכז טאוב מתיתיהו יהיה ממונה על מגוון תחומים: קשר שוטף עם כלי התקשורת הישראליים והזרים בארץ; קשרי ממשל; ארגון ימי עיון וכנסים; שיתוף פעולה עם מגוון ארגונים; והפצת המידע הנכלל בפרסומי המרכז בתחומי המחקר השונים (כלכלה, בריאות, חינוך, שוק העבודה ורווחה) באינטרנט וברשתות החברתיות.

מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל הוא מוסד עצמאי ולא-מפלגתי למחקר חברתי-כלכלי היושב בירושלים. המרכז מעניק למקבלי ההחלטות המובילים בארץ ולציבור הרחב מבט-על בתחומי הכלכלה והחברה. הצוות המקצועי של המרכז והצוותים הבין-תחומיים – הכוללים חוקרים בולטים מהאקדמיה ומומחים מובילים מתחומי המדיניות – עורכים מחקרים ומציעים המלצות למדיניות בסוגיות החברתיות-כלכליות המרכזיות שהמדינה ניצבת מולן. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה