אגודת הסטודנטים של המסלול האקדמי המכללה אירחה קבוצה של 200 הורים וילדים מעוטף עזה ליום כיףאגודת הסטודנטים של המסלול האקדמי המכללה למנהל בשיתוף המכללה אירחו ביום חמישי קבוצה של 200 הורים וילדים מעוטף עזה ליום כיף בראשון לציון שכלל פעילויות בריכה בקאנטרי 360 בעיר, ארוחת צהריים מפנקת במתחם המסלול האקדמי המכללה למנהל, משחקיה, פעילויות מגוונות להורים ולילדים והקרנת סרט, והכל במטרה לאוורר אותם ליום אחד משגרת חייהם המתוחה.

"החודש האחרון היה מהמלחיצים שעברנו, בשבועיים האחרונים אפילו לעבודה לא הלכתי", אומרת ליאורה, אם לשניים ממושב גילת בדרום הארץ שהתארחה במכללה. "היום כיף זו יוזמה מבורכת, הפוגה ואוויר לנשימה בשבילנו, אבל בעיקר בשביל הילדים שהיו נעולים בבית כל כך הרבה זמן. אני מקווה שבימים אלו אנחנו רואים את סופה של הלחימה".

"עד היום עיקר הפעילות של אגודת הסטודנטים הייתה בדרום הארץ, אבל ביום חמישי התברכו בזכות לאפשר בריחה ממציאות הלחימה למשפחות רבות מעוטף עזה ולהביא אותן מהדרום למרכז. הפרצופים השמחים של הילדים וההורים היו שווים את הכל, ואנחנו מקווים שהשקט והביטחון יחזור למחוזותיהם במהרה", אמר דור חיים, יו"ר אגודת הסטודנטים של המסלול האקדמי המכללה למנהל.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה