רשת הרהיטים 5 נגרים נסגרהרשת הרהיטים, 5 נגרים, סגרה היום אחר הצהריים את רשת חנויותיה בארץ. החנויות נסגרו ללא התראה או הודעה מוקדמת כולל הסניף בראשון לציון.

רשת הרהיטים, 5 נגרים, סגרה היום אחר הצהריים את רשת חנויותיה בארץ. החנויות נסגרו ללא התראה או הודעה מוקדמת. לקוחות שהגיעו לסניפי הרשת מצאו את השערים נעולים. מבדיקות עם לקוחות החברה עולה, כי הרשת נמצאת כנראה בקשיים כספיים ולא ברור אם יש באפשרותה לספק את המוצרים ללקוחות או להחזיר כספים.

הרשת מחזיקה שבעה סניפים בעפולה, בבאר שבע, בחיפה, בנתניה, בראשון לציון, ברמת גן ובנתניה, שם נמצא מטה החברה. מייסדת החברה ובעלת השליטה היא משפחת ענביאן, שעל שם חמשת אחיה קרויה הרשת. אלברט ענביאן הנו יו"ר הדירקטוריון של החברה, שהיא חברה פרטית ולא ציבורית. ככל הידוע, מועסקים ברשת כחמישים עובדים. הרשת מייצרת ומוכרת רהיטים הנחשבים באיכות טובה, אף כי אינם זולים במיוחד.

זוהי הרשת השלישית שנקלעת לסיבוכים כספיים וקשיי תזרים מזומנים. הראשונה שנפלה הייתה רשת מטבחי דואיט ואחריה, לפני מספר ימים, הגישה רשת קיקה בקשה להקפאת הליכים. על פי דן אנד ברדסטריט, גוף הבודק רמות סיכון של חברות שונות, מנתח את נתוניהן הכספיים וכדומה – נמצא כי ענף חנויות הרהיטים בישראל נמצא ברמת סיכון גבוהה בעשרות אחוזים מרמות הסיכון הממוצעות במשק הישראלי


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה