4 סיבות למה כדאי לכם לשכור את שירותיה של חברה לניהול נכסיםבעלי נכסים עובדים קשה. אם אתם כבר בעלי נכס אז אתם מבינים על מה אנחנו מדברים, אם אתם נמצאים רגע לפני כניסה ראשונה לשוק הנדל"ן  המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

Pixabay

חברות לניהול נכסים מאפשרות לבעלים מרווח נשימה בכל הנוגע לניהול, תפעול ואחזקה של המבנה, כמובן בתנאי שמדובר בצוות ניהול נכסים מקצועי ומיומן שישביע את רצונכם. איגדנו לפניכם כאן 4 סיבות עיקריות למה כדאי לשכור את שירותיה של חברה לניהול נכסים:

 

 1. בחירת דיירים מהימנים
  כדאי לשים לב מי נכנס להתגורר בבניין כיוון שהם מהווים את מקור ההכנסה; חברה לניהול נכסים מיומנת יודעת לבצע סינון נכון ומתאים לשוכרים פוטנציאליים המבקשים להתגורר או לעבוד בבניין.

 2. הסוף לבעיות המשפטיות והכלכליות
  כיוצא מהסעיף הקודם, לאחר בחירת דיירים מהימנים חברה מקצועית לניהול נכסים מפקחת על תשלומי שכר הדירה של הדיירים בכדי למנוע מבעלי הנכסים כניסה למצבים לא נעימה כמו דיירים המפגרים בתשלומים או גרוע מכך - שאינם משלמים שכר דירה. בנוסף, במידה והנושא אינו נפתר ויש צורך בנקיטת צעדים קיצוניים, צוות ניהול נכסים מיומן יהיה בקיא בכל החוקים והזכויות של בעלי נכסים ודייריהם בנושאי פינוי, פיצוי ובטיחות. כמובן שהתעסקות משפטית עם דיירים לא נגמרת בכסף וזהו, בין הנושאים המשפטיים איתם יכולה להתמודד חברה לניהול נכסים:

  - התמודדות עם דיירים שאינם מתנהגים בהתאם לחוקי האתיקה.
  - חשיפת הונאות כלכליות או משפטיות.
  - הודעות פינוי.
  - רישיונות והיתרי בנייה.
  - שמירה על תפוסה מלאה של הבניין.

אם הינכם בעל נכס, אתם בודאי מבינים את החשיבות של תפוסה מלאה לבניין, שכן כל דירה שעומדת ריקה היא הפסד כלכלי גדול. חברת ניהול נכסים בעלת ניסיון וותק של שנים רבות, תדע לתת לכם, בעלי הבניין, אסטרטגיית שיווק מוכחת שתתרום לאכלוס מהיר ומלא של הבניין בדיירים מוקפדים ואיכותיים, באופן שוטף.

 1. שלום בית - שמירה על יחס טוב עם דיירי הבניין
  אין זה סוד שכשהדיירים מרוצים מצורת הניהול של הבניין אחוזי התפוסה בו הם מקסימליים. חברה מקצועית לניהול נכסים נמצאת בחיפוש תמיד אחר שיפור חוויית המגורים עבור הדיירים - מה שמגביר אצל הדיירים את הרצון לעמוד בזמני התשלומים ולהמשיך להתגורר בבניין.

 2. הליך העברת תשלומים
  כמו שכבר ציינו בתחילת המאמר, נושאים כלכליים ישגשגו בעקבות התערבות של חברה לניהול נכסים. היא מעסיקה אנשי צוות מיומנים שעושים זאת בצורה סיסטמטית ועקבית ונוטלים על עצמם את האחריות לאכות את הנחיות התשלום שנקבעו בחוזה השכירות טרם כניסת הדיירים למבנה.
  בעלי נכסים אינם צריכים לבזבז זמן יקר, כסף ומשאבים נוספים על מנת לרדוף אחרי דיירים המתעכבים בתשלומים החודשיים.

 

הנאה מיתרונות בעלות על נכס בלי לוותר על החופש האישי

 

אנשים רבים מחליטים להשקיע את הכספים שחסכו בנדל"ן על מנת לאפשר לעצמם חיים חופשיים לחלוטין בעזרת הכנסה כמעט פאסיבית. בעזרת שירותיה של חברה לניהול נכסים מקצועית ומיומנת, יש מי שידאג לעשות עבורכם את כל הסידורים וההתעסקויות, מא' ועד ת' ויהפכו את ההכנסה לפאסיבית לחלוטין!


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה