חברת אלמוג רכשה קרקע לבניית 50 דירותחברת אלמוג מרחיבה את פרויקט המגורים "CASA" אותו היא משווקת כיום במתחם צוריאל במזרח ראשון לציון.

בשבוע שעבר נחתם בינה לבין בעלי קרקע פרטיים המחזיקים ב-3.3 דונם הצמודים לפרויקט המשווק, הסכם קומבינציה לפיו החברה תקבל את הקרקע, תבנה עליה פרויקט מגורים ש-35% מהדירות שבו יעברו לידי בעלי הקרקע ושאר ההכנסות ממכירת הדירות יועברו לקופת החברה.

הזכויות על קרקע זו מאפשרות בנייה של שני בניינים בני שמונה קומות, שכבכל בניין 25 דירות בכל אחד - בסך הכל 50 דירות. אלה יתווספו לפרויקט המשווק כיום שכולל בניה של שני מבנים בני תשע קומות, 36 דירות בכל מבנה - סך הכל 72 דירות. יקי אמסלם, מבעלי חברת אלמוג כ.ד.א.י, ציין כי הוא צופה שתמהיל הדירות בפרויקט החדש יכלול דירות 4 ו-5 חדרים וכן פנטהאוזים.

לדבריו, מחירי הדירות ינועו בין 1.3 מיליון שקל לדירות 4 חדרים ל-1.6 מיליון שקל לדירות 5 חדרים. הוא מציין כי לפי הערכתו מחירים אלה ישקפו עלייה של כ-2% במחירי כלל הדירות במתחם ששיווקם החל בנובמבר 2009, מה שמחזק את הצפי של מנהלי חברות נדל"ן רבים בישראל, כי ב-2010 תמשיך להיות עלייה מתונה במחירי הדירות. את העסקה ביצע עו"ד זיו כספי.
 
קרדיט: גיא ליברמן   TheMarker


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה