עסקאות אחרונות של נדל"ן מניב בראשל"צשוק המשרדים במרכז הארץ מגלה התעוררות ברבעון האחרון. עלייה ממוצעת של כ- 14% במחירי השכירות .

שוק המשרדים במרכז הארץ מגלה התעוררות ברבעון האחרון. רילטי אקזקיוטיב מדווחת על גידול ניכר בפניות ובסגירת עסקאות, וכן עלייה ממוצעת של כ- 14% במחירי השכירות

משרד עו"ד יודייקין-כהן שכר משרדים חדשים במתחם גן העיר בראשל"צ

רשת הנדל"ן רילטי אקזקיוטיב ראשון לציון מדווחת על פעילות במתחם גן העיר בראשל"צ: המחלקה המסחרית השכירה שטח של כ-100 מ"ר משופצים בקומה השביעית בבניין המשרדים במתחם, במחיר ממוצע של כ-70 שקל למ"ר למשרד עו"ד "יודייקין-כהן" המתמחים בתחום אזרחי-מסחרי-מקרקעין, חוזה השכירות ל-8שנים. 75 מ"ר נוספים הושכרו לקליניקה טיפולית בדמי שכירות של 65 שקל למ"ר ו- 24 מ"ר הושכרו למשרד שיווק נדל"ן במחיר ממוצע של 73 שקל למ"ר, בחוזה שכירות לשנתיים. לכל הסכומים נוספו דמי ניהול ומע"מ.

BBK נדל"ן מסחרי ו-IBK השקעות ונכסים רכשו קומה מסחרית נוספת במתחם גן העיר בראשל"צ

החברות "BBK נדל"ן מסחרי" ו-"IBK השקעות ונכסים" בבעלות אנשי העסקים ציון בן חיים מבעלי רשת רילטי אקזקיוטיב ישראל וסמואל קלדס, רכשו לאחרונה קומה מסחרית נוספת במתחם היוקרתי גן העיר בראשל"צ, חלקה זו מושכרת למרפאות, משרדי עורכי דין ועסקים שונים.

מיכל גולן-היופי בידייך שכרה מכון יופי במתחם גן העיר בראשל"צ

רילטי אקזקיוטיב המשווקת את מתחם גן העיר בראשל"צ, תיווכה שטח מסחרי של כ-75 מ"ר למכון קוסמטיקה, "מיכל גולן-היופי בידייך". העסקה לפי דמי שכירות של כ-120 שקל למ"ר. חוזה השכירות ל-6 שנים.

במתחם שטחי מסחר ומשרדים נוספים להשכרה, בקומת הקרקע ובקומות המשרדים, מחלקת השיווק של רילטי אקזקיוטיב מציעה שטחי משרדים במתכונת "הכל כלול" שטחים של 20 מ"ר למקצועות חופשיים הכוללים דמי שכירות, דמי ניהול, חשמל וארנונה במחיר קבוע מראש של 2500 שקל בתוספת מע"מ, במתחם היתר שימוש למסחר, משרדים ומרפאות.

שוק המשרדים במרכז הארץ מגלה התעוררות ברבעון האחרון של השנה, הרשת מדווחת על גידול ניכר בפניות ובסגירת עסקאות, ניכרת עליה ממוצעת של כ- 14% במחירי השכירות, מגמת השוק נוטה לביסוס שוק המשרדים בעקבות מגמת הנגיד להעלות את הריבית במשק, השקעה במשרדים הופכת אטרקטיבית יותר ביחס להשקעה בדירות מגורים שספגו ירידה קלה בדמי השכירות, התשואות הגבוהות בשוק המשרדים 7%-9% מספקת ביטחון יחסי למשקיעים ומשאירה רווח נאה ביחס להוצאות המימון.

קרדיט: נדל"ן היום


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה