תקלה בשער חשמלישערים חשמליים הפכו נפוצים מאוד בבתים ובבניינים בפרט, השערים מספקים פתרון נוח למי שמעוניינים שהחצר תהיה מגודרת וסגורה מכל צדדיה, וגם מאפשרים נוחות בכניסה ויציאה של הרכב לחניה . המחירים של שערים חשמליים היום כבר לא יקרים כבעבר וכיום לכל מי שיש לו בית צמוד קרקע עם חניה יכול להתקין שער חשמלי.

כיום ניתן למצוא מנגנונים של שערים חשמליים מאוד משוכלים  עמידים, איכותיים ומאריכי ימים. למרות שהשערים החשמליים של ימינו, כל עוד תוכננו, יוצרו הותקנו נכון, הם אמינים ופחות  מתקלקלים. תקלות בשער חשמלי יכולות להיות במספר רכיבים באביזרים נלווים לשער החשמליכמו חיישנים, שלטים רחוקים ומערכת התראה. במערכת החשמלית – בפיקוד של המנוע או במנוע עצמו. בשער המתכת עצמו ובמערכת הגלגלים – כשמשהו נתקע בשער או התעקם למשל.

כ

כל תקלה באחד המנגנונים האלה יכול לגרום לשער להפסיק לעבוד ולכם להישאר תקועים מחוץ או בתוך הבית . פנינו לנתנאל שערים חשמליים כדי לאסוף מידע אודות בעיות נפוצות בשערים חשמליים.

לפניכם תיאור תקלות אופייניות בשערים חשמליים תקלות שמומלץ להיוועץ עם חשמלאי מומחה למנועים של שערים חשמליים לתיקון :

שלט חשמלי תקול כל שלט עשוי להתקלקל מסיבות שונות, בעיקר בלאי טבעי או שימוש לא נכון, יחד עם זאת אחת התקלות השכיחות ביותר בשלטים היא סוללה ריקה, וכל שעליכם לעשות הוא להחליף את הסוללה הישנה.


שער לא נפתח או זז – ברוב המקרים הבעיה נגרמת בגלל חפץ תקוע  שמפריע לתנועת הפתיחה או לסגירת השער החשמלי אחרי שבדקתם שאין חפץ או אבן שמפריע ועדיין השער תקוע  כדאי להזמין טכנאי לאבחון הבעיה.


תקלות מנוע יש מגוון תקלות מנוע, חשוב לאבחן את התקלה רק על ידי חשמלאי מקצועי ומוסמך ואין לנסות לתקן את המנוע לבד בגלל סכנת התחשמלות וגרימת נזקים קשים למערכת. אם אין אפשרות לתקן את המנוע הטכנאי ימליץ על החלפת המנוע התקול.

תקלות במערכת הפיקוד מנגנון הפיקוד של השער החשמל יכול להתקלקל בגלל בלאי, חדירת מים או רטיבות, קורוזיה ועוד. רק טכנאי רשאי לבדוק את הרכיב ולתקן או להחליף אותו.

 צירים אם השער חורק בזמן הפעלה ותנועה וכאשר השער מתקשה לנוע, כנראה שיש לשמן צירים, וניתן לעשות זאת לבד.


תקלות בחיישנים או בעינית תקלה נפוצה המחייבת החלפת רכיבים, למשל תקלה בעינית הדיגיטלית או תקלה ברכיב ההפעלה הסלולרי.
תחזוקה שוטפת מונעת תקלות יקרות.

להתייעצות חינם בטלפון חייגו 0546603590

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה