שער חשמלי התקלקל, מה עושים?יש ברשותכם שער חשמלי? גם שער חשמלי כמו כל מוצר חשמלי אחר, עלול להתקלקל אך אל דאגה לכל תקלה יש פתרון פשוט מקצועי ויעיל

תיקון שער חשמלי

מה הסיבות לתקלה שער חשמלי ואיך תתמודדו עם הבעיה :

שער חשמלי כולל חלקים רבים, שבכל אחד מהם עשוייה לקרות תקלה- השער עצמו, צירים, מסילות, מנוע לשער חשמלי, לוח בקרה, לוחות פיקוד, אמצעי הפתיחה של השער כגון שלטים .וגם לפעמים, עלול השער החשמלי להתקלקל עקב תאונה.

1. תקלה במנוע -  המנוע של שער חשמלי הוא מרכיב חשוב ביותר,  תקלה במנוע אינה מאפשרת את פעולה של השער החשמלי. המנוע נמצא מחוץ לבית, ולכן הוא נתון לפגעי הטבע, רטיבות, חרקים שונים וכו'..סמקרה שהוא ניזוק יש להחליף את המנוע למרות שלעיתים יכלה להיות רק תקלה במערכת הפיקוד של המנוע ואת זה ניתן לתקן במקום. 
2. תקלה בלוח הפיקוד של השער החשמלי-  לוח הפיקוד הוא זה האחראי על פעולה רציפה ונכונה של השער החשמלי. במקרה זה של תיקון שער חשמלי, אפשר לבצע את תיקון לוח הפיקוד במקום או להחליפו במקרה הצורך.


3.תקלה בחיישנים- כל שער חשמלי מצויד בחיישנים, שנועדו להפסיק את פעולתו ברגע שחפץ או אדם ניצבים בכיוון התנועה של השער. במקרה של תקלה כזו, כאשר החיישנים אינם מבצעים את פעולתם, הסיכון לבני אדם, בעיקר ילדים, וחיות מחמד הוא גדול.
מניעה של תקלה מסוג זה חשובה לכל מי שבבעלותו שער חשמלי. לכן כדאי לדאוג לתחזוקה נכונה של השער החשמלי, ולהיות מודעים לחשיבות של תיקון שער חשמלי בכל מקרה של תקלה.

*מומלץ להתקין בכל שער עייניות לביטחות מירבית . 

4. תקלה מכנית - צירים , מסילות, גלגלים ,מובילי אוקולון, שחיקה של פס שיניים.

שערים חשמליים

5. פגיעה בברזל של השער החשמלי - . אם הפגיעה במתכת מורכבת , אפשר לקחת את דלת השער החשמלי לתיקון או במקרים גרועים במיוחד – להחליף את כל השער.

עוד תקלה בתחום המתכת יכולה להיות במסילה או בגלגלים של השער החשמלי. במקרה הזה המסגר יבוא ויתקן את המסילה והגלגלים או יחליף אותם לחלוטין, תלוי בעצמת הפגיעה. 

6.שלט שער חשמלי מקולקל – אם החלפתם בטריות והשלט עדיין לא עובד, יכול להיות שצריך להחליף לאחד חדש או לתקן את מערכת הפיקוד של השלטים. כיום ניתן לפתוח את השער ללא שלט באמצעות בקר סלולרי שניתן לפתוח מכל מקום את השער. בנוסף ניתן להשתמש באפליקציה לביצוע הפעולה. 

לייעוץ מקצועי תיקון והתקנה של שער חשמלי לחצו כאן 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה