צילום profile

הגירוד של החתולים

לחתולים יש צורך טבעי ובסיסי של גירוד. מדובר על פעולה שבטבע מיועדת לשתי מטרות. האחת היא שיוף הציפורניים של החתול. והשנייה היא סימון טריטוריה. אמנם כל עוד החתול שוהה בחיק הטבע הוא יכול לספק לעצמו את צרכיו בכוחות עצמו בלי שהוא יחוש צורך במתקן שנבנה בידי אדם. אבל בשלב בו החתול עובר לחיות את החיים שלו בבית שלכם, הצרכים שלו עשויים שלאל קבל מענה. הוא רוצה וצריך לשרוט כי כך הוא נברא, אבל זה הורס לכם את הספה ואת הרהיטים, ואתם לגמרי לא מרוצים מהפעולות הללו.

הפתרון: מתקן גירוד לחתולים

הפתרון המוצע הוא רכישת מתקן גירוד לחתולים. מצד אחד אתם מספקים לחתול שלכם את המתקן בו הוא יכול להתגרד כאוות נפשו וללא כל הגבלה. זה המקום בו הוא יכול לשייף ציפורניים וליהנות מפורקן. בד בבד אתם קובעים כללים בבית שלכם. ויוצרים מציאות בה אין אפשרות להתגרד על רהיטים או אובייקטים אחרים. את הלא תעשה אתם קובעים באמצעות מריחת חומר דוחה או שימוש באמצעים אחרים שמרחיקים את החתול ממגע עם אובייקטים שאינכם מעוניינים שהוא יהרוס.

לבחור מתקן מאתגר ומתאים לחתול

לכל חתול יש צרכים אחרים ורמת אתגר שונה. מסיבה זו חשוב כל כך להתאים את מתקן הגירוד לצרכים הספציפיים של החתול. יש בחנויות החיות מבחר גדול של מתקני גירוד לחתולים מסוגים שונים. בהתאם לגודל החתול, גילו ורמת האתגר שהוא זקוק תוכלו לבחור את המתקן הנכון לו. אמנם מתוך היכרות עם החתול שלכם תוכלו לזהות את המתקן הנכון לו. אבל בכל זאת כדי להתייעץ עם איש מכירות שמכיר היטב את המוצרים. הוא יוכל להציג בפניכם את המתקנים המתאימים לחתול שלכם, ולהציע לכם מתקן גירוד לחתולים מתאים ומושך שיגרום לחתול שלכם להתמקד בו, ולוותר על גירוד של חפצים אחרים בבית שלכם. לאחר שהחתול שלכם יקבל את מתקן הגירוד תגלו כי המוצר אכן בעל חשיבות רבה לחייו אצלכם בבית, וכי הוא מפיק ממנו תועלת מרובה.